Page 1 of 69 1236112651 ... LastLast
Threads 1 to 20 of 1369

Forum: Albanian / Shqip

Per te gjith ata qe flasin shqip

 1. Sticky Thread Sticky: New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by fillestari‎, 11-12-2016 22:46:39
  55 Pages
  1 2 3 ... 55
  • Replies: 540
  • Views: 73,687
  Today, 01:18:24 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj

  Started by miri-01‎, 17-05-2016 18:58:30
  48 Pages
  1 2 3 ... 48
  • Replies: 473
  • Views: 57,567
  Yesterday, 20:01:18 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 07-06-2017 23:24:34
  9 Pages
  1 2 3 ... 9
  • Replies: 87
  • Views: 12,722
  Yesterday, 20:00:54 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: New Links IPTV E1/E2 - JO CHAT,JO PYETJE,JO PERGJIGJE,JO KOMENTE,VETEM LINKS NE #CODE!!!

  Started by mile kristo‎, 15-09-2015 13:46:58
  98 Pages
  1 2 3 ... 98
  • Replies: 979
  • Views: 1,309,946
  Yesterday, 16:17:35 Go to last post
 5. Sticky Thread Sticky: New Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Started by fillestari‎, 12-03-2013 12:28:03
  83 Pages
  1 2 3 ... 83
  • Replies: 825
  • Views: 214,213
  19-08-2017, 20:04:40 Go to last post
 6. Sticky Thread Sticky: Info Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Started by benardi‎, 16-10-2013 12:35:23
  67 Pages
  1 2 3 ... 67
  • Replies: 660
  • Views: 121,316
  19-08-2017, 18:53:33 Go to last post
 7. Sticky Thread Sticky: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Started by durresi‎, 23-11-2012 12:37:10
  81 Pages
  1 2 3 ... 81
  • Replies: 801
  • Views: 214,220
  18-08-2017, 13:41:47 Go to last post
 8. Sticky Thread Sticky: New Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!

  Started by Fiku75‎, 08-11-2010 11:38:48
  91 Pages
  1 2 3 ... 91
  • Replies: 901
  • Views: 332,120
  17-08-2017, 23:42:56 Go to last post
 9. Sticky Thread Sticky: Cloud-ibox, ibox2,ibox3, etj

  Started by QIRI‎, 06-03-2014 15:19:53
  81 Pages
  1 2 3 ... 81
  • Replies: 807
  • Views: 138,088
  14-08-2017, 17:59:31 Go to last post
 10. Sticky Thread Sticky: PaAsNjeKrYqLeKu

  Started by mamurrzaku‎, 17-01-2017 12:43:59
  90 Pages
  1 2 3 ... 90
  • Replies: 894
  • Views: 71,888
  13-08-2017, 08:52:09 Go to last post
 11. Sticky Thread Sticky: Info TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by miri-01‎, 12-08-2017 14:44:18
  • Replies: 0
  • Views: 247
  12-08-2017, 14:44:18 Go to last post
 12. Sticky Thread Sticky: Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by miri-01‎, 25-08-2016 22:30:40
  60 Pages
  1 2 3 ... 60
  • Replies: 594
  • Views: 52,329
  11-08-2017, 13:48:57 Go to last post
 13. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Info per ndeshjet pa kriptim nė satelit

  Started by flor1‎, 26-04-2009 14:18:45
  38 Pages
  1 2 3 ... 38
  • Replies: 378
  • Views: 73,216
  08-08-2017, 17:19:31 Go to last post
 14. Sticky Thread Sticky: New AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Started by fillestari‎, 26-11-2014 18:00:19
  96 Pages
  1 2 3 ... 96
  • Replies: 951
  • Views: 74,516
  04-08-2017, 11:43:42 Go to last post
 15. Sticky Thread Sticky: New SPARK BOX : Vetem per Aparatet me sistemin SPARK --- Sti 7111 & Sti 7162

  Started by fillestari‎, 28-11-2014 16:08:53
  23 Pages
  1 2 3 ... 23
  • Replies: 221
  • Views: 42,848
  02-08-2017, 16:21:41 Go to last post
 16. Sticky Thread Sticky: JTAG per Aparate te Ndryshem.

  Started by OVES12‎, 21-12-2010 18:49:55
  22 Pages
  1 2 3 ... 22
  • Replies: 218
  • Views: 65,673
  25-07-2017, 09:51:11 Go to last post
 17. Sticky Thread Sticky: ODS/ODT SAT&DTT - 1000t - 2000c - 3000c soft, firm, etj..

  Started by durresi‎, 11-08-2011 08:17:45
  81 Pages
  1 2 3 ... 81
  • Replies: 800
  • Views: 133,103
  22-07-2017, 22:22:56 Go to last post
 18. Sticky Thread Sticky: New Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Started by mile kristo‎, 21-05-2015 19:05:53
  70 Pages
  1 2 3 ... 70
  • Replies: 699
  • Views: 95,591
  03-07-2017, 14:22:22 Go to last post
 19. Arrow Sticky Thread Sticky: Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

  Started by Fiku75‎, 04-03-2009 17:36:04
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 159
  • Views: 39,805
  17-06-2017, 12:01:30 Go to last post
 20. Sticky Thread Sticky: New Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e Anetarit tė ri!!!

  Started by miri-01‎, 17-06-2016 19:34:49
  15 Pages
  1 2 3 ... 15
  • Replies: 145
  • Views: 10,990
  24-05-2017, 01:46:31 Go to last post
 21. Sticky Thread Sticky: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Started by durresi‎, 01-09-2014 15:10:38
  41 Pages
  1 2 3 ... 41
  • Replies: 407
  • Views: 71,093
  06-05-2017, 13:49:32 Go to last post
 22. Sticky Thread Sticky: Info Problemet me bllokimin e portave te isp te ndryshem - ide, sugjerime per zhbllokim.

  Started by bobimilo‎, 30-04-2011 13:12:06
  20 Pages
  1 2 3 ... 20
  • Replies: 197
  • Views: 36,838
  02-05-2017, 20:36:21 Go to last post
 23. Question Sticky Thread Sticky: New Tring_TST_1000 & INTEK

  Started by Bledi77‎, 07-06-2009 22:32:05
  93 Pages
  1 2 3 ... 93
  • Replies: 924
  • Views: 171,371
  25-04-2017, 18:39:58 Go to last post
 24. Sticky Thread Sticky: New Decoder Tring ne pairing - Firm - files - mods - zhbllokim etj

  Started by Fiku75‎, 12-09-2015 22:14:01
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 44
  • Views: 11,392
  23-04-2017, 18:12:57 Go to last post
 25. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Clarke-Tech - Firm, Soft, Kanal, Etj..

  Started by Fiku75‎, 10-06-2009 15:20:08
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 326
  • Views: 59,434
  12-04-2017, 07:08:26 Go to last post
 26. Sticky Thread Sticky: New Celsa te ndryshem (JO IRDE*O!!!)

  Started by Fiku75‎, 17-06-2012 18:48:47
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 322
  • Views: 66,889
  18-03-2017, 19:17:51 Go to last post
 27. Sticky Thread Sticky: Diskutime dhe tutoriale mbi Emulatorėt dhe Sistemet e Kriptimit

  Started by rihatakud‎, 21-11-2015 19:24:12
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 43
  • Views: 8,666
  18-03-2017, 15:17:58 Go to last post
 28. Sticky Thread Sticky: Info Opticum-Yumatu-Truman-Onlien, Softcam-Firm etj..

  Started by fillestari‎, 23-02-2014 23:58:21
  15 Pages
  1 2 3 ... 15
  • Replies: 146
  • Views: 27,183
  09-03-2017, 20:26:11 Go to last post
 29. Embarrassment Sticky Thread Sticky: New KAON HD by Digitalb - Firm - files - mods - zhbllokim etj.

  Started by alkimisti‎, 28-04-2009 12:55:26
  70 Pages
  1 2 3 ... 70
  • Replies: 694
  • Views: 164,633
  06-03-2017, 00:13:37 Go to last post
 30. Arrow Sticky Thread Sticky: Info AZBOX HD Premium - Premium+ - Elite - firm, image, etj..

  Started by freshmaker‎, 10-08-2009 23:16:41
  84 Pages
  1 2 3 ... 84
  • Replies: 831
  • Views: 115,420
  05-03-2017, 22:22:23 Go to last post
 31. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj

  Started by studiounivers‎, 05-12-2008 14:57:50
  91 Pages
  1 2 3 ... 91
  • Replies: 905
  • Views: 138,790
  05-02-2017, 20:29:15 Go to last post
 32. Arrow Sticky Thread Sticky: Info MANUALE PERDORIMI - per - Dreambox-CCcam-Azbox-Qbox - etj...

  Started by xaku86‎, 18-02-2009 16:42:57
  8 Pages
  1 2 3 ... 8
  • Replies: 76
  • Views: 75,004
  23-01-2017, 21:24:57 Go to last post
 33. Sticky Thread Sticky: Update Enigma 2 - Adons Plugins Picons dhe Skins - vetem stafi poston ketu

  Started by fushkrujs‎, 21-11-2011 22:37:31
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 247
  • Views: 81,477
  26-02-2016, 10:04:56 Go to last post
 34. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Qbox one - QboxHD - QboxHD.Mini - firm, image, etj..

  Started by timi1‎, 29-11-2008 21:12:38
  24 Pages
  1 2 3 ... 24
  • Replies: 230
  • Views: 47,520
  05-02-2016, 19:47:35 Go to last post
 35. Arrow Sticky Thread Sticky: VANTAGE - Firm, Soft, Key & Te tjera

  Started by durresi‎, 10-06-2009 17:07:28
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 248
  • Views: 56,068
  12-09-2015, 09:16:11 Go to last post
 36. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Humax - firm, soft, kanal.

  Started by gjino‎, 15-01-2009 09:42:07
  41 Pages
  1 2 3 ... 41
  • Replies: 406
  • Views: 69,472
  28-04-2015, 23:08:27 Go to last post
 37. Arrow Sticky Thread Sticky: New Rregullorja e Forumit

  Started by Fiku75‎, 09-01-2009 15:49:11
  • Replies: 5
  • Views: 9,583
  07-02-2015, 10:30:47 Go to last post
 38. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diskutime mbi Kartat Smart dhe emulatoret e tyre

  Started by emiljano‎, 07-09-2009 09:47:31
  13 Pages
  1 2 3 ... 13
  • Replies: 120
  • Views: 28,148
  26-01-2015, 16:16:34 Go to last post
 39. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Fotot e Antenave tona...

  Started by Fiku75‎, 02-05-2009 18:39:19
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 44
  • Views: 28,195
  13-12-2014, 01:37:28 Go to last post
 40. Sticky Thread Sticky: Perseri Online

  Started by Fiku75‎, 17-04-2014 15:45:36
  6 Pages
  1 2 3 ... 6
  • Replies: 57
  • Views: 7,968
  22-04-2014, 08:33:34 Go to last post
 1. Lobod tv smart

  Started by Masteral‎, Yesterday 23:16:08
  • Replies: 0
  • Views: 22
  Yesterday, 23:16:08 Go to last post
 2. Lightbulb Super Sport 1, 2, 3, 4, 5 HD RTMP?

  Started by satpros‎, Yesterday 21:57:25
  digitalb, super sport
  • Replies: 0
  • Views: 55
  Yesterday, 21:57:25 Go to last post
 3. Post Starsat sr-2000hd hyper

  Started by gonxhe‎, 17-08-2017 18:41:02
  • Replies: 5
  • Views: 177
  Yesterday, 20:37:24 Go to last post
 4. Rekomandime per aparate te ndryshme:

  Started by search37‎, 21-04-2013 14:44:57
  63 Pages
  1 2 3 ... 63
  • Replies: 624
  • Views: 64,609
  Yesterday, 20:16:00 Go to last post
 5. Dekoderat Multistream informacion softe etj

  Started by MATJANI‎, 04-11-2016 20:08:52
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 159
  • Views: 13,567
  19-08-2017, 09:29:30 Go to last post
 6. Module CAM Conax ci+

  Started by florinda‎, 15-12-2014 23:16:31
  6 Pages
  1 2 3 ... 6
  • Replies: 52
  • Views: 9,711
  13-08-2017, 12:52:44 Go to last post
 7. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by fillestari‎, 26-01-2015 03:24:46
  101 Pages
  1 2 3 ... 101
  • Replies: 1,000
  • Views: 128,644
  12-08-2017, 14:50:24 Go to last post
 8. Tutorial Installimi stalkeri iptv ne Gjuhen Shqipe

  Started by XXL2015‎, 10-08-2017 21:23:44
  • Replies: 0
  • Views: 184
  10-08-2017, 21:23:44 Go to last post
 9. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj

  Started by fillestari‎, 24-04-2017 10:16:52
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 102
  • Views: 2,925
  10-08-2017, 14:46:34 Go to last post
 10. Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Started by JayBorn‎, 21-03-2017 10:44:56
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 153
  • Views: 9,161
  02-08-2017, 12:49:41 Go to last post
 11. Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Started by bledars‎, 27-02-2016 13:12:10
  18 Pages
  1 2 3 ... 18
  • Replies: 178
  • Views: 12,493
  30-07-2017, 17:53:31 Go to last post
 12. Season logger interface

  Started by benardi‎, 05-11-2011 23:29:56
  • Replies: 8
  • Views: 1,570
  26-07-2017, 23:14:30 Go to last post
 13. Mag 250

  Started by fatmir500‎, 02-06-2016 20:01:26
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 19
  • Views: 2,231
  21-07-2017, 23:07:32 Go to last post
 14. DVBS2 ne SMART TV

  Started by pigeone‎, 30-09-2014 00:06:06
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 106
  • Views: 15,059
  16-07-2017, 17:36:53 Go to last post
 15. Si te gjejme linja iptv tutorial

  Started by iptvmaster‎, 27-02-2016 14:37:46
  20 Pages
  1 2 3 ... 20
  • Replies: 198
  • Views: 75,641
  14-06-2017, 23:35:01 Go to last post
 16. Question XtreamCode 2.1.5 Multics Panel konfigurim....

  Started by HEROBBB‎, 25-04-2017 01:10:52
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 17
  • Views: 1,337
  12-06-2017, 12:17:11 Go to last post
 17. Old Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 04-08-2015 13:44:25
  101 Pages
  1 2 3 ... 101
  • Replies: 1,001
  • Views: 189,275
  07-06-2017, 23:26:26 Go to last post
 18. Unhappy Albanica

  Started by president1‎, 17-05-2017 14:22:11
  • Replies: 7
  • Views: 572
  18-05-2017, 13:50:44 Go to last post
 19. Digitalb conax ndihm

  Started by diarti‎, 18-12-2015 15:13:27
  4 Pages
  1 2 3 ... 4
  • Replies: 31
  • Views: 4,890
  07-05-2017, 22:34:57 Go to last post
  • Replies: 0
  • Views: 300
  04-05-2017, 13:05:05 Go to last post

Page 1 of 69 1236112651 ... LastLast

Forum Information and Options

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Contains unread posts
Contains unread posts
Contains no unread posts
Contains no unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with no unread posts
Closed Thread
Thread is closed
Thread Contains a Message Written By You
You have posted in this thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •