Page 1 of 69 1236112651 ... LastLast
Threads 1 to 20 of 1368

Forum: Albanian / Shqip

Per te gjith ata qe flasin shqip

 1. Sticky Thread Sticky: PaAsNjeKrYqLeKu

  Started by mamurrzaku‎, 17-01-2017 12:43:59
  92 Pages
  1 2 3 ... 92
  • Replies: 914
  • Views: 77,389
  Today, 19:43:46 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by fillestari‎, 11-12-2016 22:46:39
  61 Pages
  1 2 3 ... 61
  • Replies: 605
  • Views: 86,346
  Today, 19:09:05 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj

  Started by miri-01‎, 17-05-2016 18:58:30
  51 Pages
  1 2 3 ... 51
  • Replies: 505
  • Views: 63,654
  Today, 18:25:28 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 07-06-2017 23:24:34
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 108
  • Views: 19,045
  Today, 09:06:08 Go to last post
 5. Sticky Thread Sticky: New Links IPTV E1/E2 - JO CHAT,JO PYETJE,JO PERGJIGJE,JO KOMENTE,VETEM LINKS NE #CODE!!!

  Started by mile kristo‎, 15-09-2015 13:46:58
  99 Pages
  1 2 3 ... 99
  • Replies: 989
  • Views: 1,335,986
  Yesterday, 23:45:19 Go to last post
 6. Sticky Thread Sticky: New Celsa te ndryshem (JO IRDE*O!!!)

  Started by Fiku75‎, 17-06-2012 18:48:47
  32 Pages
  1 2 3 ... 32
  • Replies: 313
  • Views: 67,530
  Yesterday, 15:49:17 Go to last post
 7. Sticky Thread Sticky: New Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Started by fillestari‎, 12-03-2013 12:28:03
  83 Pages
  1 2 3 ... 83
  • Replies: 829
  • Views: 220,524
  19-09-2017, 14:28:04 Go to last post
 8. Sticky Thread Sticky: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Started by durresi‎, 23-11-2012 12:37:10
  80 Pages
  1 2 3 ... 80
  • Replies: 793
  • Views: 218,462
  18-09-2017, 18:30:18 Go to last post
 9. Sticky Thread Sticky: New SPARK BOX : Vetem per Aparatet me sistemin SPARK --- Sti 7111 & Sti 7162

  Started by fillestari‎, 28-11-2014 16:08:53
  23 Pages
  1 2 3 ... 23
  • Replies: 225
  • Views: 44,599
  17-09-2017, 22:20:40 Go to last post
 10. Sticky Thread Sticky: Info TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by miri-01‎, 12-08-2017 14:44:18
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 28
  • Views: 2,251
  17-09-2017, 21:50:31 Go to last post
 11. Sticky Thread Sticky: Cloud-ibox, ibox2,ibox3, etj

  Started by QIRI‎, 06-03-2014 15:19:53
  84 Pages
  1 2 3 ... 84
  • Replies: 830
  • Views: 144,284
  16-09-2017, 14:00:35 Go to last post
 12. Sticky Thread Sticky: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Started by durresi‎, 01-09-2014 15:10:38
  42 Pages
  1 2 3 ... 42
  • Replies: 417
  • Views: 74,764
  14-09-2017, 20:40:03 Go to last post
 13. Sticky Thread Sticky: New Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e Anetarit tė ri!!!

  Started by miri-01‎, 17-06-2016 19:34:49
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 152
  • Views: 12,037
  14-09-2017, 17:34:14 Go to last post
 14. Sticky Thread Sticky: New AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Started by fillestari‎, 26-11-2014 18:00:19
  93 Pages
  1 2 3 ... 93
  • Replies: 928
  • Views: 77,866
  12-09-2017, 16:17:23 Go to last post
 15. Sticky Thread Sticky: New Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!

  Started by Fiku75‎, 08-11-2010 11:38:48
  90 Pages
  1 2 3 ... 90
  • Replies: 898
  • Views: 336,219
  10-09-2017, 16:25:53 Go to last post
 16. Sticky Thread Sticky: New Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Started by mile kristo‎, 21-05-2015 19:05:53
  73 Pages
  1 2 3 ... 73
  • Replies: 721
  • Views: 99,197
  09-09-2017, 21:39:25 Go to last post
 17. Sticky Thread Sticky: Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by miri-01‎, 25-08-2016 22:30:40
  61 Pages
  1 2 3 ... 61
  • Replies: 604
  • Views: 55,773
  03-09-2017, 17:55:58 Go to last post
 18. Sticky Thread Sticky: Info Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Started by benardi‎, 16-10-2013 12:35:23
  66 Pages
  1 2 3 ... 66
  • Replies: 656
  • Views: 123,646
  23-08-2017, 11:14:58 Go to last post
 19. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Info per ndeshjet pa kriptim nė satelit

  Started by flor1‎, 26-04-2009 14:18:45
  39 Pages
  1 2 3 ... 39
  • Replies: 380
  • Views: 75,213
  22-08-2017, 13:55:02 Go to last post
 20. Sticky Thread Sticky: JTAG per Aparate te Ndryshem.

  Started by OVES12‎, 21-12-2010 18:49:55
  22 Pages
  1 2 3 ... 22
  • Replies: 218
  • Views: 66,179
  25-07-2017, 09:51:11 Go to last post
 21. Sticky Thread Sticky: ODS/ODT SAT&DTT - 1000t - 2000c - 3000c soft, firm, etj..

  Started by durresi‎, 11-08-2011 08:17:45
  81 Pages
  1 2 3 ... 81
  • Replies: 800
  • Views: 133,914
  22-07-2017, 22:22:56 Go to last post
 22. Arrow Sticky Thread Sticky: Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

  Started by Fiku75‎, 04-03-2009 17:36:04
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 158
  • Views: 40,043
  17-06-2017, 12:01:30 Go to last post
 23. Sticky Thread Sticky: Info Problemet me bllokimin e portave te isp te ndryshem - ide, sugjerime per zhbllokim.

  Started by bobimilo‎, 30-04-2011 13:12:06
  20 Pages
  1 2 3 ... 20
  • Replies: 197
  • Views: 36,993
  02-05-2017, 20:36:21 Go to last post
 24. Question Sticky Thread Sticky: New Tring_TST_1000 & INTEK

  Started by Bledi77‎, 07-06-2009 22:32:05
  93 Pages
  1 2 3 ... 93
  • Replies: 924
  • Views: 171,902
  25-04-2017, 18:39:58 Go to last post
 25. Sticky Thread Sticky: New Decoder Tring ne pairing - Firm - files - mods - zhbllokim etj

  Started by Fiku75‎, 12-09-2015 22:14:01
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 44
  • Views: 11,515
  23-04-2017, 18:12:57 Go to last post
 26. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Clarke-Tech - Firm, Soft, Kanal, Etj..

  Started by Fiku75‎, 10-06-2009 15:20:08
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 326
  • Views: 59,653
  12-04-2017, 07:08:26 Go to last post
 27. Sticky Thread Sticky: Diskutime dhe tutoriale mbi Emulatorėt dhe Sistemet e Kriptimit

  Started by rihatakud‎, 21-11-2015 19:24:12
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 42
  • Views: 8,837
  18-03-2017, 15:17:58 Go to last post
 28. Sticky Thread Sticky: Info Opticum-Yumatu-Truman-Onlien, Softcam-Firm etj..

  Started by fillestari‎, 23-02-2014 23:58:21
  15 Pages
  1 2 3 ... 15
  • Replies: 146
  • Views: 27,336
  09-03-2017, 20:26:11 Go to last post
 29. Embarrassment Sticky Thread Sticky: New KAON HD by Digitalb - Firm - files - mods - zhbllokim etj.

  Started by alkimisti‎, 28-04-2009 12:55:26
  70 Pages
  1 2 3 ... 70
  • Replies: 694
  • Views: 165,030
  06-03-2017, 00:13:37 Go to last post
 30. Arrow Sticky Thread Sticky: Info AZBOX HD Premium - Premium+ - Elite - firm, image, etj..

  Started by freshmaker‎, 10-08-2009 23:16:41
  84 Pages
  1 2 3 ... 84
  • Replies: 831
  • Views: 115,858
  05-03-2017, 22:22:23 Go to last post
 31. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj

  Started by studiounivers‎, 05-12-2008 14:57:50
  91 Pages
  1 2 3 ... 91
  • Replies: 905
  • Views: 139,296
  05-02-2017, 20:29:15 Go to last post
 32. Arrow Sticky Thread Sticky: Info MANUALE PERDORIMI - per - Dreambox-CCcam-Azbox-Qbox - etj...

  Started by xaku86‎, 18-02-2009 16:42:57
  8 Pages
  1 2 3 ... 8
  • Replies: 76
  • Views: 75,170
  23-01-2017, 21:24:57 Go to last post
 33. Sticky Thread Sticky: Update Enigma 2 - Adons Plugins Picons dhe Skins - vetem stafi poston ketu

  Started by fushkrujs‎, 21-11-2011 22:37:31
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 247
  • Views: 81,936
  26-02-2016, 10:04:56 Go to last post
 34. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Qbox one - QboxHD - QboxHD.Mini - firm, image, etj..

  Started by timi1‎, 29-11-2008 21:12:38
  24 Pages
  1 2 3 ... 24
  • Replies: 230
  • Views: 47,709
  05-02-2016, 19:47:35 Go to last post
 35. Arrow Sticky Thread Sticky: VANTAGE - Firm, Soft, Key & Te tjera

  Started by durresi‎, 10-06-2009 17:07:28
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 248
  • Views: 56,402
  12-09-2015, 09:16:11 Go to last post
 36. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Humax - firm, soft, kanal.

  Started by gjino‎, 15-01-2009 09:42:07
  41 Pages
  1 2 3 ... 41
  • Replies: 406
  • Views: 69,761
  28-04-2015, 23:08:27 Go to last post
 37. Arrow Sticky Thread Sticky: New Rregullorja e Forumit

  Started by Fiku75‎, 09-01-2009 15:49:11
  • Replies: 5
  • Views: 9,640
  07-02-2015, 10:30:47 Go to last post
 38. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diskutime mbi Kartat Smart dhe emulatoret e tyre

  Started by emiljano‎, 07-09-2009 09:47:31
  13 Pages
  1 2 3 ... 13
  • Replies: 120
  • Views: 28,286
  26-01-2015, 16:16:34 Go to last post
 39. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Fotot e Antenave tona...

  Started by Fiku75‎, 02-05-2009 18:39:19
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 44
  • Views: 28,342
  13-12-2014, 01:37:28 Go to last post
 40. Sticky Thread Sticky: Perseri Online

  Started by Fiku75‎, 17-04-2014 15:45:36
  6 Pages
  1 2 3 ... 6
  • Replies: 57
  • Views: 8,130
  22-04-2014, 08:33:34 Go to last post
 1. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj

  Started by fillestari‎, 24-04-2017 10:16:52
  13 Pages
  1 2 3 ... 13
  • Replies: 126
  • Views: 3,926
  Today, 15:57:29 Go to last post
 2. Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Started by bledars‎, 27-02-2016 13:12:10
  21 Pages
  1 2 3 ... 21
  • Replies: 200
  • Views: 13,525
  Today, 11:21:00 Go to last post
 3. Rekomandime per aparate te ndryshme:

  Started by search37‎, 21-04-2013 14:44:57
  66 Pages
  1 2 3 ... 66
  • Replies: 659
  • Views: 66,298
  Yesterday, 22:45:27 Go to last post
 4. Dekoderat Multistream informacion softe etj

  Started by MATJANI‎, 04-11-2016 20:08:52
  17 Pages
  1 2 3 ... 17
  • Replies: 160
  • Views: 14,042
  19-09-2017, 22:15:06 Go to last post
 5. Question XtreamCode 2.1.5 Multics Panel konfigurim....

  Started by HEROBBB‎, 25-04-2017 01:10:52
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 18
  • Views: 1,640
  13-09-2017, 17:36:53 Go to last post
 6. Ndihme per Next Minix HD Tango Plus

  Started by dibaba‎, 07-05-2016 17:44:44
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 16
  • Views: 2,915
  07-09-2017, 15:36:32 Go to last post
 7. Post Starsat sr-2000hd hyper

  Started by gonxhe‎, 17-08-2017 18:41:02
  • Replies: 7
  • Views: 462
  22-08-2017, 21:59:29 Go to last post
  • Replies: 1
  • Views: 464
  22-08-2017, 15:45:05 Go to last post
 8. Lobod tv smart

  Started by Masteral‎, 20-08-2017 23:16:08
  • Replies: 0
  • Views: 199
  20-08-2017, 23:16:08 Go to last post
 9. Lightbulb Super Sport 1, 2, 3, 4, 5 HD RTMP?

  Started by satpros‎, 20-08-2017 21:57:25
  digitalb, super sport
  • Replies: 0
  • Views: 278
  20-08-2017, 21:57:25 Go to last post
 10. Module CAM Conax ci+

  Started by florinda‎, 15-12-2014 23:16:31
  6 Pages
  1 2 3 ... 6
  • Replies: 52
  • Views: 9,877
  13-08-2017, 12:52:44 Go to last post
 11. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by fillestari‎, 26-01-2015 03:24:46
  100 Pages
  1 2 3 ... 100
  • Replies: 994
  • Views: 131,816
  12-08-2017, 14:50:24 Go to last post
 12. Tutorial Installimi stalkeri iptv ne Gjuhen Shqipe

  Started by XXL2015‎, 10-08-2017 21:23:44
  • Replies: 0
  • Views: 304
  10-08-2017, 21:23:44 Go to last post
 13. Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Started by JayBorn‎, 21-03-2017 10:44:56
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 153
  • Views: 9,711
  02-08-2017, 12:49:41 Go to last post
 14. Season logger interface

  Started by benardi‎, 05-11-2011 23:29:56
  • Replies: 8
  • Views: 1,645
  26-07-2017, 23:14:30 Go to last post
 15. Mag 250

  Started by fatmir500‎, 02-06-2016 20:01:26
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 19
  • Views: 2,325
  21-07-2017, 23:07:32 Go to last post
 16. DVBS2 ne SMART TV

  Started by pigeone‎, 30-09-2014 00:06:06
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 106
  • Views: 15,351
  16-07-2017, 17:36:53 Go to last post
 17. Si te gjejme linja iptv tutorial

  Started by iptvmaster‎, 27-02-2016 14:37:46
  20 Pages
  1 2 3 ... 20
  • Replies: 198
  • Views: 77,097
  14-06-2017, 23:35:01 Go to last post
 18. Old Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 04-08-2015 13:44:25
  99 Pages
  1 2 3 ... 99
  • Replies: 988
  • Views: 192,316
  07-06-2017, 23:26:26 Go to last post
 19. Unhappy Albanica

  Started by president1‎, 17-05-2017 14:22:11
  • Replies: 4
  • Views: 648
  18-05-2017, 13:50:44 Go to last post

Page 1 of 69 1236112651 ... LastLast

Forum Information and Options

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Contains unread posts
Contains unread posts
Contains no unread posts
Contains no unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with no unread posts
Closed Thread
Thread is closed
Thread Contains a Message Written By You
You have posted in this thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •