Page 1 of 68 1236112651 ... LastLast
Threads 1 to 20 of 1358

Forum: Albanian / Shqip

Per te gjith ata qe flasin shqip

 1. Sticky Thread Sticky: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 04-08-2015 13:44:25
  91 Pages
  1 2 3 ... 91
  • Replies: 900
  • Views: 158,013
  Today, 00:17:39 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: PaAsNjeKrYqLeKu

  Started by mamurrzaku‎, 17-01-2017 11:43:59
  46 Pages
  1 2 3 ... 46
  • Replies: 459
  • Views: 21,259
  Today, 00:13:47 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj

  Started by miri-01‎, 17-05-2016 18:58:30
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 327
  • Views: 31,944
  Yesterday, 20:34:59 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by fillestari‎, 26-01-2015 02:24:46
  90 Pages
  1 2 3 ... 90
  • Replies: 898
  • Views: 103,856
  28-03-2017, 22:55:45 Go to last post
 5. Sticky Thread Sticky: New Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Started by mile kristo‎, 21-05-2015 19:05:53
  69 Pages
  1 2 3 ... 69
  • Replies: 681
  • Views: 84,612
  28-03-2017, 22:12:15 Go to last post
 6. Sticky Thread Sticky: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Started by durresi‎, 01-09-2014 15:10:38
  40 Pages
  1 2 3 ... 40
  • Replies: 397
  • Views: 64,434
  28-03-2017, 14:10:03 Go to last post
 7. Sticky Thread Sticky: Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by miri-01‎, 25-08-2016 22:30:40
  41 Pages
  1 2 3 ... 41
  • Replies: 403
  • Views: 28,549
  27-03-2017, 21:47:23 Go to last post
 8. Sticky Thread Sticky: New SPARK BOX : Vetem per Aparatet me sistemin SPARK --- Sti 7111 & Sti 7162

  Started by fillestari‎, 28-11-2014 15:08:53
  19 Pages
  1 2 3 ... 19
  • Replies: 180
  • Views: 35,372
  27-03-2017, 18:23:49 Go to last post
 9. Sticky Thread Sticky: New AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Started by fillestari‎, 26-11-2014 17:00:19
  87 Pages
  1 2 3 ... 87
  • Replies: 864
  • Views: 54,870
  27-03-2017, 00:26:51 Go to last post
 10. Sticky Thread Sticky: New Links IPTV E1/E2 - JO CHAT,JO PYETJE,JO PERGJIGJE,JO KOMENTE,VETEM LINKS NE #CODE!!!

  Started by mile kristo‎, 15-09-2015 13:46:58
  82 Pages
  1 2 3 ... 82
  • Replies: 813
  • Views: 1,224,775
  26-03-2017, 12:52:45 Go to last post
 11. Sticky Thread Sticky: New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by fillestari‎, 11-12-2016 21:46:39
  21 Pages
  1 2 3 ... 21
  • Replies: 200
  • Views: 27,389
  25-03-2017, 22:50:57 Go to last post
 12. Sticky Thread Sticky: New Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Started by fillestari‎, 12-03-2013 12:28:03
  79 Pages
  1 2 3 ... 79
  • Replies: 784
  • Views: 192,170
  22-03-2017, 20:23:30 Go to last post
 13. Sticky Thread Sticky: New Celsa te ndryshem (JO IRDE*O!!!)

  Started by Fiku75‎, 17-06-2012 18:48:47
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 322
  • Views: 64,519
  18-03-2017, 19:17:51 Go to last post
 14. Sticky Thread Sticky: Diskutime dhe tutoriale mbi Emulatorėt dhe Sistemet e Kriptimit

  Started by rihatakud‎, 21-11-2015 18:24:12
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 43
  • Views: 7,773
  18-03-2017, 15:17:58 Go to last post
 15. Sticky Thread Sticky: Info Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Started by benardi‎, 16-10-2013 12:35:23
  66 Pages
  1 2 3 ... 66
  • Replies: 651
  • Views: 110,435
  17-03-2017, 10:13:26 Go to last post
 16. Sticky Thread Sticky: New Decoder Tring ne pairing - Firm - files - mods - zhbllokim etj

  Started by Fiku75‎, 12-09-2015 22:14:01
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 43
  • Views: 10,123
  16-03-2017, 19:54:42 Go to last post
 17. Sticky Thread Sticky: New Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!

  Started by Fiku75‎, 08-11-2010 10:38:48
  88 Pages
  1 2 3 ... 88
  • Replies: 878
  • Views: 313,586
  16-03-2017, 19:43:56 Go to last post
 18. Sticky Thread Sticky: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Started by durresi‎, 23-11-2012 11:37:10
  69 Pages
  1 2 3 ... 69
  • Replies: 683
  • Views: 179,604
  15-03-2017, 22:59:07 Go to last post
 19. Sticky Thread Sticky: New Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e Anetarit tė ri!!!

  Started by miri-01‎, 17-06-2016 19:34:49
  14 Pages
  1 2 3 ... 14
  • Replies: 132
  • Views: 8,013
  11-03-2017, 02:52:02 Go to last post
 20. Sticky Thread Sticky: Info Opticum-Yumatu-Truman-Onlien, Softcam-Firm etj..

  Started by fillestari‎, 23-02-2014 22:58:21
  15 Pages
  1 2 3 ... 15
  • Replies: 146
  • Views: 25,780
  09-03-2017, 19:26:11 Go to last post
 21. Embarrassment Sticky Thread Sticky: New KAON HD by Digitalb - Firm - files - mods - zhbllokim etj.

  Started by alkimisti‎, 28-04-2009 12:55:26
  70 Pages
  1 2 3 ... 70
  • Replies: 694
  • Views: 161,293
  05-03-2017, 23:13:37 Go to last post
 22. Arrow Sticky Thread Sticky: Info AZBOX HD Premium - Premium+ - Elite - firm, image, etj..

  Started by freshmaker‎, 10-08-2009 23:16:41
  84 Pages
  1 2 3 ... 84
  • Replies: 832
  • Views: 109,806
  05-03-2017, 21:22:23 Go to last post
 23. Sticky Thread Sticky: Info Problemet me bllokimin e portave te isp te ndryshem - ide, sugjerime per zhbllokim.

  Started by bobimilo‎, 30-04-2011 13:12:06
  20 Pages
  1 2 3 ... 20
  • Replies: 196
  • Views: 34,865
  01-03-2017, 18:24:20 Go to last post
 24. Sticky Thread Sticky: Cloud-ibox, ibox2,ibox3, etj

  Started by QIRI‎, 06-03-2014 14:19:53
  78 Pages
  1 2 3 ... 78
  • Replies: 771
  • Views: 123,538
  28-02-2017, 18:55:48 Go to last post
 25. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj

  Started by studiounivers‎, 05-12-2008 13:57:50
  91 Pages
  1 2 3 ... 91
  • Replies: 905
  • Views: 135,125
  05-02-2017, 19:29:15 Go to last post
 26. Arrow Sticky Thread Sticky: Info MANUALE PERDORIMI - per - Dreambox-CCcam-Azbox-Qbox - etj...

  Started by xaku86‎, 18-02-2009 15:42:57
  8 Pages
  1 2 3 ... 8
  • Replies: 76
  • Views: 73,968
  23-01-2017, 20:24:57 Go to last post
 27. Arrow Sticky Thread Sticky: Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

  Started by Fiku75‎, 04-03-2009 16:36:04
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 155
  • Views: 38,133
  11-01-2017, 22:48:23 Go to last post
 28. Sticky Thread Sticky: JTAG per Aparate te Ndryshem.

  Started by OVES12‎, 21-12-2010 17:49:55
  22 Pages
  1 2 3 ... 22
  • Replies: 211
  • Views: 60,077
  12-10-2016, 12:37:26 Go to last post
 29. Sticky Thread Sticky: Update Enigma 2 - Adons Plugins Picons dhe Skins - vetem stafi poston ketu

  Started by fushkrujs‎, 21-11-2011 21:37:31
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 247
  • Views: 77,776
  26-02-2016, 09:04:56 Go to last post
 30. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Qbox one - QboxHD - QboxHD.Mini - firm, image, etj..

  Started by timi1‎, 29-11-2008 20:12:38
  24 Pages
  1 2 3 ... 24
  • Replies: 230
  • Views: 46,278
  05-02-2016, 18:47:35 Go to last post
 31. Sticky Thread Sticky: ODS/ODT SAT&DTT - 1000t - 2000c - 3000c soft, firm, etj..

  Started by durresi‎, 11-08-2011 08:17:45
  81 Pages
  1 2 3 ... 81
  • Replies: 801
  • Views: 126,912
  02-02-2016, 18:13:29 Go to last post
 32. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Clarke-Tech - Firm, Soft, Kanal, Etj..

  Started by Fiku75‎, 10-06-2009 15:20:08
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 322
  • Views: 56,454
  04-12-2015, 20:44:39 Go to last post
 33. Arrow Sticky Thread Sticky: VANTAGE - Firm, Soft, Key & Te tjera

  Started by durresi‎, 10-06-2009 17:07:28
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 248
  • Views: 53,802
  12-09-2015, 09:16:11 Go to last post
 34. Question Sticky Thread Sticky: New Tring_TST_1000 & INTEK

  Started by Bledi77‎, 07-06-2009 22:32:05
  93 Pages
  1 2 3 ... 93
  • Replies: 922
  • Views: 166,757
  01-08-2015, 19:29:00 Go to last post
 35. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Humax - firm, soft, kanal.

  Started by gjino‎, 15-01-2009 08:42:07
  41 Pages
  1 2 3 ... 41
  • Replies: 406
  • Views: 67,432
  28-04-2015, 23:08:27 Go to last post
 36. Arrow Sticky Thread Sticky: New Rregullorja e Forumit

  Started by Fiku75‎, 09-01-2009 14:49:11
  • Replies: 5
  • Views: 9,256
  07-02-2015, 09:30:47 Go to last post
 37. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diskutime mbi Kartat Smart dhe emulatoret e tyre

  Started by emiljano‎, 07-09-2009 09:47:31
  13 Pages
  1 2 3 ... 13
  • Replies: 120
  • Views: 27,288
  26-01-2015, 15:16:34 Go to last post
 38. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Fotot e Antenave tona...

  Started by Fiku75‎, 02-05-2009 18:39:19
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 44
  • Views: 27,300
  13-12-2014, 00:37:28 Go to last post
 39. Sticky Thread Sticky: Perseri Online

  Started by Fiku75‎, 17-04-2014 15:45:36
  6 Pages
  1 2 3 ... 6
  • Replies: 57
  • Views: 7,151
  22-04-2014, 08:33:34 Go to last post
 1. Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Started by bledars‎, 27-02-2016 12:12:10
  10 Pages
  1 2 3 ... 10
  • Replies: 97
  • Views: 6,290
  Yesterday, 23:17:25 Go to last post
 2. [zgemma h7] uhd 4k combo dvb-s2x/t2.

  Started by JayBorn‎, 21-03-2017 10:44:56
  7 Pages
  1 2 3 ... 7
  • Replies: 65
  • Views: 1,857
  28-03-2017, 13:02:35 Go to last post
 3. Arrow Info Info per ndeshjet pa kriptim nė satelit

  Started by flor1‎, 26-04-2009 14:18:45
  38 Pages
  1 2 3 ... 38
  • Replies: 376
  • Views: 69,282
  24-03-2017, 22:40:58 Go to last post
 4. Digitalb conax ndihm

  Started by diarti‎, 18-12-2015 14:13:27
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 29
  • Views: 3,986
  21-03-2017, 21:04:50 Go to last post
 5. Dekoderat Multistream informacion softe etj

  Started by MATJANI‎, 04-11-2016 20:08:52
  15 Pages
  1 2 3 ... 15
  • Replies: 144
  • Views: 9,991
  16-03-2017, 20:28:06 Go to last post
 6. Rekomandime per aparate te ndryshme:

  Started by search37‎, 21-04-2013 14:44:57
  55 Pages
  1 2 3 ... 55
  • Replies: 549
  • Views: 56,671
  10-03-2017, 18:16:33 Go to last post
 7. Mag 250

  Started by fatmir500‎, 02-06-2016 20:01:26
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 12
  • Views: 1,440
  06-02-2017, 20:58:36 Go to last post
 8. Module CAM Conax ci+

  Started by florinda‎, 15-12-2014 22:16:31
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 48
  • Views: 8,078
  31-01-2017, 22:03:02 Go to last post
 9. Flybox digitalb

  Started by tamo‎, 03-04-2013 08:45:08
  6 Pages
  1 2 3 ... 6
  • Replies: 58
  • Views: 10,331
  22-01-2017, 17:22:34 Go to last post
 10. Si te gjejme linja iptv tutorial

  Started by iptvmaster‎, 27-02-2016 13:37:46
  20 Pages
  1 2 3 ... 20
  • Replies: 196
  • Views: 70,920
  18-01-2017, 18:48:24 Go to last post
 11. PaAsNjeKrYqLeKu

  Started by mamurrzaku‎, 04-01-2016 14:06:47
  109 Pages
  1 2 3 ... 109
  • Replies: 1,080
  • Views: 101,126
  15-01-2017, 22:05:44 Go to last post
 12. Gėzuar Vitin e Ri 2017!!

  Started by evi3‎, 31-12-2016 19:33:41
  • Replies: 6
  • Views: 565
  01-01-2017, 12:03:15 Go to last post
 13. Ndihme per Next Minix HD Tango Plus

  Started by dibaba‎, 07-05-2016 17:44:44
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 15
  • Views: 1,992
  25-12-2016, 18:37:48 Go to last post
 14. Wifi bridge Vonets

  Started by arbri‎, 16-12-2016 18:57:01
  • Replies: 5
  • Views: 557
  18-12-2016, 22:03:44 Go to last post
 15. Ndihme per icecrypt stc 3220 hd

  Started by florinda‎, 12-12-2016 10:13:32
  • Replies: 0
  • Views: 294
  12-12-2016, 10:13:32 Go to last post
 16. Old Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by mile kristo‎, 05-03-2016 20:43:32
  101 Pages
  1 2 3 ... 101
  • Replies: 1,004
  • Views: 139,589
  11-12-2016, 21:46:55 Go to last post
 17. DVBS2 ne SMART TV

  Started by pigeone‎, 30-09-2014 00:06:06
  9 Pages
  1 2 3 ... 9
  • Replies: 81
  • Views: 12,366
  06-12-2016, 19:52:04 Go to last post
 18. Gezuar Festat Te gjithe Shqiptareve ku do qe ndodhen

  Started by stv2008‎, 28-11-2016 22:24:58
  • Replies: 0
  • Views: 363
  28-11-2016, 22:24:58 Go to last post
 19. Thumbs up Inpax-x-9100-linux-hd-pvr

  Started by Sat-elite031‎, 08-11-2016 00:52:03
  • Replies: 2
  • Views: 543
  11-11-2016, 21:59:24 Go to last post

Page 1 of 68 1236112651 ... LastLast

Forum Information and Options

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Contains unread posts
Contains unread posts
Contains no unread posts
Contains no unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with no unread posts
Closed Thread
Thread is closed
Thread Contains a Message Written By You
You have posted in this thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •