Page 1 of 70 1236112651 ... LastLast
Threads 1 to 20 of 1381

Forum: Albanian / Shqip

Per te gjith ata qe flasin shqip

 1. Sticky Thread Sticky: Info TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by miri-01‎, 12-08-2017 14:44:18
  21 Pages
  1 2 3 ... 21
  • Replies: 205
  • Views: 18,980
  Today, 18:24:29 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 07-06-2017 23:24:34
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 249
  • Views: 48,023
  Today, 16:58:18 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: New Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Started by mile kristo‎, 21-05-2015 19:05:53
  79 Pages
  1 2 3 ... 79
  • Replies: 783
  • Views: 117,481
  Today, 00:59:15 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj

  Started by miri-01‎, 17-05-2016 18:58:30
  60 Pages
  1 2 3 ... 60
  • Replies: 597
  • Views: 85,191
  Yesterday, 20:34:04 Go to last post
 5. Sticky Thread Sticky: New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by gertl‎, 07-01-2018 00:04:07
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 27
  • Views: 3,460
  Yesterday, 19:36:57 Go to last post
 6. Sticky Thread Sticky: New Links IPTV E1/E2 - JO CHAT,JO PYETJE,JO PERGJIGJE,JO KOMENTE,VETEM LINKS NE #CODE!!!

  Started by fillestari‎, 28-09-2017 10:27:05
  10 Pages
  1 2 3 ... 10
  • Replies: 96
  • Views: 29,080
  18-01-2018, 23:46:46 Go to last post
 7. Sticky Thread Sticky: New Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!

  Started by Fiku75‎, 08-11-2010 11:38:48
  94 Pages
  1 2 3 ... 94
  • Replies: 935
  • Views: 361,369
  18-01-2018, 22:26:46 Go to last post
 8. Sticky Thread Sticky: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Started by durresi‎, 23-11-2012 12:37:10
  88 Pages
  1 2 3 ... 88
  • Replies: 878
  • Views: 241,289
  17-01-2018, 22:02:45 Go to last post
 9. Sticky Thread Sticky: New Decoder Tring ne pairing - Firm - files - mods - zhbllokim etj

  Started by Fiku75‎, 12-09-2015 22:14:01
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 45
  • Views: 12,350
  17-01-2018, 15:03:40 Go to last post
 10. Sticky Thread Sticky: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Started by benardi‎, 30-10-2017 00:57:26
  4 Pages
  1 2 3 ... 4
  • Replies: 39
  • Views: 5,180
  14-01-2018, 10:44:23 Go to last post
 11. Sticky Thread Sticky: Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by miri-01‎, 25-08-2016 22:30:40
  70 Pages
  1 2 3 ... 70
  • Replies: 691
  • Views: 71,807
  09-01-2018, 17:11:09 Go to last post
 12. Sticky Thread Sticky: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Started by durresi‎, 01-09-2014 15:10:38
  46 Pages
  1 2 3 ... 46
  • Replies: 451
  • Views: 84,036
  09-01-2018, 10:03:22 Go to last post
 13. Sticky Thread Sticky: New Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Started by fillestari‎, 12-03-2013 12:28:03
  88 Pages
  1 2 3 ... 88
  • Replies: 874
  • Views: 242,276
  07-01-2018, 13:15:26 Go to last post
 14. Sticky Thread Sticky: New Ncam - Config, etj

  Started by Fiku75‎, 30-12-2017 23:53:54
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 11
  • Views: 1,110
  03-01-2018, 22:36:08 Go to last post
 15. Question Sticky Thread Sticky: New Tring_TST_1000 & INTEK

  Started by Bledi77‎, 07-06-2009 22:32:05
  93 Pages
  1 2 3 ... 93
  • Replies: 925
  • Views: 174,006
  25-12-2017, 17:29:45 Go to last post
 16. Sticky Thread Sticky: New Celsa te ndryshem (JO IRDE*O!!!)

  Started by Fiku75‎, 17-06-2012 18:48:47
  32 Pages
  1 2 3 ... 32
  • Replies: 313
  • Views: 70,560
  22-12-2017, 21:29:24 Go to last post
 17. Sticky Thread Sticky: PaAsNjeKrYqLeKu

  Started by mamurrzaku‎, 17-01-2017 12:43:59
  97 Pages
  1 2 3 ... 97
  • Replies: 962
  • Views: 94,739
  19-12-2017, 20:44:08 Go to last post
 18. Sticky Thread Sticky: Cloud-ibox, ibox2,ibox3, etj

  Started by QIRI‎, 06-03-2014 15:19:53
  85 Pages
  1 2 3 ... 85
  • Replies: 841
  • Views: 149,542
  18-12-2017, 17:21:58 Go to last post
 19. Sticky Thread Sticky: New Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e Anetarit tė ri!!!

  Started by miri-01‎, 17-06-2016 19:34:49
  18 Pages
  1 2 3 ... 18
  • Replies: 176
  • Views: 17,123
  15-12-2017, 18:00:32 Go to last post
 20. Arrow Sticky Thread Sticky: Info AZBOX HD Premium - Premium+ - Elite - firm, image, etj..

  Started by freshmaker‎, 10-08-2009 23:16:41
  84 Pages
  1 2 3 ... 84
  • Replies: 832
  • Views: 117,026
  15-12-2017, 00:04:38 Go to last post
 21. Arrow Sticky Thread Sticky: Info MANUALE PERDORIMI - per - Dreambox-CCcam-Azbox-Qbox - etj...

  Started by xaku86‎, 18-02-2009 16:42:57
  8 Pages
  1 2 3 ... 8
  • Replies: 77
  • Views: 76,295
  29-11-2017, 23:47:54 Go to last post
 22. Sticky Thread Sticky: New SPARK BOX : Vetem per Aparatet me sistemin SPARK --- Sti 7111 & Sti 7162

  Started by fillestari‎, 28-11-2014 16:08:53
  23 Pages
  1 2 3 ... 23
  • Replies: 228
  • Views: 48,874
  20-11-2017, 23:55:55 Go to last post
 23. Sticky Thread Sticky: Info Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Started by benardi‎, 16-10-2013 12:35:23
  66 Pages
  1 2 3 ... 66
  • Replies: 659
  • Views: 126,996
  16-11-2017, 13:45:47 Go to last post
 24. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Info per ndeshjet pa kriptim nė satelit

  Started by flor1‎, 26-04-2009 14:18:45
  39 Pages
  1 2 3 ... 39
  • Replies: 380
  • Views: 76,579
  22-08-2017, 13:55:02 Go to last post
 25. Sticky Thread Sticky: JTAG per Aparate te Ndryshem.

  Started by OVES12‎, 21-12-2010 18:49:55
  22 Pages
  1 2 3 ... 22
  • Replies: 218
  • Views: 67,270
  25-07-2017, 09:51:11 Go to last post
 26. Sticky Thread Sticky: ODS/ODT SAT&DTT - 1000t - 2000c - 3000c soft, firm, etj..

  Started by durresi‎, 11-08-2011 08:17:45
  81 Pages
  1 2 3 ... 81
  • Replies: 800
  • Views: 134,947
  22-07-2017, 22:22:56 Go to last post
 27. Arrow Sticky Thread Sticky: Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

  Started by Fiku75‎, 04-03-2009 17:36:04
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 158
  • Views: 40,604
  17-06-2017, 12:01:30 Go to last post
 28. Sticky Thread Sticky: Info Problemet me bllokimin e portave te isp te ndryshem - ide, sugjerime per zhbllokim.

  Started by bobimilo‎, 30-04-2011 13:12:06
  20 Pages
  1 2 3 ... 20
  • Replies: 197
  • Views: 37,617
  02-05-2017, 20:36:21 Go to last post
 29. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Clarke-Tech - Firm, Soft, Kanal, Etj..

  Started by Fiku75‎, 10-06-2009 15:20:08
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 326
  • Views: 60,349
  12-04-2017, 07:08:26 Go to last post
 30. Sticky Thread Sticky: Diskutime dhe tutoriale mbi Emulatorėt dhe Sistemet e Kriptimit

  Started by rihatakud‎, 21-11-2015 19:24:12
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 42
  • Views: 9,300
  18-03-2017, 15:17:58 Go to last post
 31. Sticky Thread Sticky: Info Opticum-Yumatu-Truman-Onlien, Softcam-Firm etj..

  Started by fillestari‎, 23-02-2014 23:58:21
  15 Pages
  1 2 3 ... 15
  • Replies: 146
  • Views: 27,811
  09-03-2017, 20:26:11 Go to last post
 32. Embarrassment Sticky Thread Sticky: New KAON HD by Digitalb - Firm - files - mods - zhbllokim etj.

  Started by alkimisti‎, 28-04-2009 12:55:26
  70 Pages
  1 2 3 ... 70
  • Replies: 694
  • Views: 166,579
  06-03-2017, 00:13:37 Go to last post
 33. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj

  Started by studiounivers‎, 05-12-2008 14:57:50
  91 Pages
  1 2 3 ... 91
  • Replies: 905
  • Views: 140,522
  05-02-2017, 20:29:15 Go to last post
 34. Arrow Sticky Thread Sticky: New Rregullorja e Forumit

  Started by Fiku75‎, 09-01-2009 15:49:11
  • Replies: 5
  • Views: 9,872
  07-02-2015, 10:30:47 Go to last post
 1. Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Started by bledars‎, 27-02-2016 13:12:10
  28 Pages
  1 2 3 ... 28
  • Replies: 274
  • Views: 18,729
  Today, 17:05:22 Go to last post
 2. DVBS2 ne SMART TV

  Started by pigeone‎, 30-09-2014 00:06:06
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 107
  • Views: 16,027
  Today, 16:43:28 Go to last post
 3. Rekomandime per aparate te ndryshme:

  Started by search37‎, 21-04-2013 14:44:57
  68 Pages
  1 2 3 ... 68
  • Replies: 674
  • Views: 69,191
  16-01-2018, 23:41:22 Go to last post
 4. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by fillestari‎, 11-12-2016 22:46:39
  102 Pages
  1 2 3 ... 102
  • Replies: 1,019
  • Views: 147,818
  07-01-2018, 00:06:56 Go to last post
 5. Gezuar

  Started by -dr-alb‎, 26-12-2015 21:55:47
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 22
  • Views: 2,018
  02-01-2018, 10:18:31 Go to last post
 6. Question IPTV Ndihmė

  Started by d0000‎, 30-12-2017 23:36:05
  • Replies: 6
  • Views: 397
  01-01-2018, 19:55:11 Go to last post
 7. Question Edision Os Mini + digitalb

  Started by andiss‎, 26-12-2017 10:47:19
  • Replies: 5
  • Views: 394
  28-12-2017, 17:38:52 Go to last post
 8. spiderbox 9000 hd

  Started by endrithoxha‎, 21-07-2010 23:36:54
  12 Pages
  1 2 3 ... 12
  • Replies: 118
  • Views: 18,778
  26-12-2017, 16:24:26 Go to last post
 9. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj

  Started by fillestari‎, 24-04-2017 10:16:52
  19 Pages
  1 2 3 ... 19
  • Replies: 188
  • Views: 8,148
  22-12-2017, 15:08:19 Go to last post
 10. Dekoderat Multistream informacion softe etj

  Started by MATJANI‎, 04-11-2016 20:08:52
  19 Pages
  1 2 3 ... 19
  • Replies: 181
  • Views: 15,936
  19-12-2017, 18:52:21 Go to last post
 11. Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by mile kristo‎, 05-03-2016 21:43:32
  103 Pages
  1 2 3 ... 103
  • Replies: 1,028
  • Views: 151,841
  01-12-2017, 22:36:16 Go to last post
 12. Mag 250

  Started by fatmir500‎, 02-06-2016 20:01:26
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 21
  • Views: 2,729
  19-11-2017, 15:39:26 Go to last post
 13. Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Started by JayBorn‎, 21-03-2017 10:44:56
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 159
  • Views: 11,500
  16-11-2017, 02:29:31 Go to last post
 14. New AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Started by fillestari‎, 26-11-2014 18:00:19
  99 Pages
  1 2 3 ... 99
  • Replies: 986
  • Views: 89,468
  30-10-2017, 00:53:46 Go to last post
 15. Diskutim rreth usb tuner tokesor

  Started by gangoja‎, 04-03-2014 09:30:15
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 26
  • Views: 1,843
  16-10-2017, 15:03:23 Go to last post
  • Replies: 994
  • Views: 1,398,675
  27-09-2017, 13:04:56 Go to last post
 16. Question XtreamCode 2.1.5 Multics Panel konfigurim....

  Started by HEROBBB‎, 25-04-2017 01:10:52
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 18
  • Views: 2,423
  13-09-2017, 17:36:53 Go to last post
 17. Ndihme per Next Minix HD Tango Plus

  Started by dibaba‎, 07-05-2016 17:44:44
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 16
  • Views: 3,307
  07-09-2017, 15:36:32 Go to last post
 18. Post Starsat sr-2000hd hyper

  Started by gonxhe‎, 17-08-2017 18:41:02
  • Replies: 7
  • Views: 820
  22-08-2017, 21:59:29 Go to last post
  • Replies: 1
  • Views: 733
  22-08-2017, 15:45:05 Go to last post

Page 1 of 70 1236112651 ... LastLast

Forum Information and Options

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Contains unread posts
Contains unread posts
Contains no unread posts
Contains no unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with no unread posts
Closed Thread
Thread is closed
Thread Contains a Message Written By You
You have posted in this thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •