Tab Content
No Recent Activity

4 Visitor Messages

 1. View Conversation
  Te falenderoj shume per sw e opticum x100 HD, e mer shume mire downlodin mirpo nuk ben boot.
  Nga "stendbay" me elekomand ndezledin e kthen ne jeshil por nuk ben boot.
  Ju falenderoj Monda
 2. View Conversation
  julutem me ndimoni kam nje aparat digitalbox dhe dua programin qe mer dhe seting thanasi
 3. View Conversation
  faleminderit .une jam rip. tv dhe njekohesisht merem dhe me rip e ap sat .persa iperket ap digtalb kam gjetur nje jtag up per opentel 3000 si dhe e kam ndertuar nje kabel jtag me nje qark 74hc244 dhe disa rez +3.3v e kam lidhur me aparatin ,eshte realizuar identifikimi i procesorit,kam bere save flash mem ,dhe pastaj kam vazhduar me procedurat e tjera .kur kam dashur ta riprogramoj perseri me ka rezultuar write error dhe kuptohet tani ne displlej ka mbetur vetem nje vije.mendoj qe gabimi ne kete rast mundet te jete ne mbartjen nga komp.ne risev.nqs ti ke mundesi te me ofrosh dicka te re ok
 4. View Conversation
  please send d line
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About tamo

Basic Information

Date of Birth
08-08-1975 (44)

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
92
Uploads Per Day
0.02
Total Posts
Total Posts
747
Posts Per Day
0.14
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
28-10-2010 21:50:40
General Information
Last Activity
30-11-2019 19:27:15
Join Date
01-04-2005

1 Friend

 1. dreamer1983 dreamer1983 is offline

  VIP Member

  dreamer1983
Showing Friends 1 to 1 of 1