Tab Content
 • milan66's Avatar
  19-06-2017, 17:32:53
  milan66 replied to a thread PaAsNjeKrYqLeKu in Albanian / Shqip
  mamurrzaku, e lexova postimin tuaj dhe sinqerisht me vjen keq qe ju jeni merzitur, ky eshte nje forum me mijera anetare dhe patjeter qe ka edhe...
  857 replies | 58447 view(s)
No More Results
About ani11

Basic Information

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
14
Uploads Per Day
0.00
Total Posts
Total Posts
130
Posts Per Day
0.04
General Information
Last Activity
27-05-2017 12:57:31
Join Date
05-08-2008

1 Friend

 1. milan66 milan66 is offline

  Senior Member

  milan66
Showing Friends 1 to 1 of 1