Tab Content
No Recent Activity

6 Visitor Messages

 1. View Conversation
  Mjeshter, po te shkruaj ketu pasi inbox yt u mbush. Je i papare, arrita t'i downlodoj listen e kanaleve me ane te pultit. Vetem nje gje nuk po e beja dot. Kur i kishte konfiguruar ti...dilte tek DIGITALB dhe nje DIGITALB TV (ngjitur me te) ndersa tasni mua me del vetem DIGITALB.

  Si mund t'ja kesh vene ti eshte ate DIGITALB TV ?
 2. Pershendetje kapoaug,jam i interesuar per me blere ate amikon 8840HD qe ta perdor per rrjetin toksor qe ofron kabllori ketej nga Mati.
  Ky kabllor perdor si sistem kriptimi griffin : http://www.griffincas.com/index.php .Nuk e di a ke mundesi me provuar a e suporton kete lloje
  kriptimi ky dekoder.KLm
 3. View Conversation
  linja qe me dha kosovari per prove eshte kjo C:kosova.go.dyndns.org , port -12000 , [email protected] ,pasword-hotmail.com,pasi ta provoja egziston mundesia per ta blere po skam bere pazar akoma pasi nuk e dija si do me vente ma ka lene per 24ore per prove ai ndodhej ne suedi dhe nuk e di ne ndikon kjo largesi kaq e madhe po une pas provash te shumta u dorzova. nje sit tjeter qe mu duk interesant per linja free ishte luxsharing.c.la/ nuk e di ne e ke kontrolluar kete sit.Adresa ime e imeilit eshte [email protected]
 4. View Conversation
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6
About kapoaug

Basic Information

About kapoaug
Biography:
Teknik instalimi sistemesh antena sat&tok.. dhe Pc Servis.
Location:
Ska Ēte duhet ty..
Interests:
pc,music,all digital technology
Occupation:
IT Service. Digital Satellite & Terrestial Instalation.
Receiver:
Hivion 9090xci, DM800 HD Pvr, Clark Tech 2500 plus, Amiko 8840 HD Combo, Cloud Ibox HD E2 , Vu zero,

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
18
Uploads Per Day
0.00
Total Posts
Total Posts
1,522
Posts Per Day
0.38
Visitor Messages
Total Messages
6
Most Recent Message
13-01-2014 17:12:33
General Information
Last Activity
Yesterday 02:48:42
Join Date
14-10-2008