More Activity

6 Visitor Messages

 1. View Conversation
  Pershendetje Fillestari

  Po kerkoj ndihme te ju se ndoshta me ndihmon te ky projekti me poshte:

  Projekti im ne Java5 ,ka te beje me nje loje e quajtur :"The Prey"
  Ky eshte dhe linku I lojes online : http://www.mofunzone.com/online_games/the_prey.shtml

  Kam ndertuar keto klasa deri tani:

  Common: (Utils,UtilsFunction,UtilsPredicate)
  CREATURE: (AbstractCreature,Bomb,BonusCreature,Enemy,Prey,Sh ape,Weapon,)
  Interface: (IDrawable,IMoveable,IPositionable)
  Observer: (IObserver)
  Plugin : (MyPlugin)
  PluginLoader :(PluginLoader,PluginSimpleUse)
  Simulator:(CreatureSimulator$CreaturesNearbyPoint, CreatureSimulator,Simulator)
  Window: (GamePanel,MainWindow,InstructionWindow)

  Tani kam ngelur ne pjesen qe me duhet te bej implementimin e algoritmit te levizjes se cdo enemie(armiku) dhe armes se tij...

  Nese do me ndihmoje do ta dija shume per faleminderit

  Gezuar per shume vjet 2013
 2. View Conversation
  ku je mor cun se na thave syte une jam ne pune turni i pare kete jave
 3. View Conversation
  ku je o te ruajte Zoti se ke humba fare
 4. View Conversation
  sa erdha nga puna dhe jom shume i lodh te uroj naten vella
 5. View Conversation
  o lale miresetegjeta
 6. View Conversation
  pershendetje fillestari mere email e tu pi qaj mbas darke e rregullojm bulsatin ok pa asnji problem
  nese je vetem pak deri dikund dmth nese din ta flashosh dm e ti rujsh c linjat e kemi leht pa e flashu dm smund te bejm asgje ndoshta me kuptove -- [email protected]
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6
About fillestari

Basic Information

About fillestari
Location:
-> -> EU <- <-

Signature


Statistics


Total Uploads
Total Uploads
113
Uploads Per Day
0.03
Total Posts
Total Posts
1,236
Posts Per Day
0.31
Visitor Messages
Total Messages
6
Most Recent Message
02-01-2013 11:06:05
General Information
Last Activity
20-10-2019 19:56:29
Join Date
26-12-2008

17 Friends

 1. *Besmiri* *Besmiri* is offline

  VIP Member

  *Besmiri*
 2. aka56 aka56 is offline

  New Member

  aka56
 3. alban31 alban31 is offline

  New Member

  alban31
 4. albi_boy albi_boy is offline

  New Member

  albi_boy
 5. albjon albjon is offline

  Senior Member

  albjon
 6. andalb91 andalb91 is offline

  Junior Member

  andalb91
 7. Andrushenka Andrushenka is offline

  Strict but fair

  Andrushenka
 8. freefootadm freefootadm is offline

  Contributing Member

  freefootadm
 9. gertl gertl is offline

  VIP Member

  gertl
 10. kapia kapia is offline

  Contributing Member

  kapia
Showing Friends 1 to 10 of 17
Page 1 of 2 12 LastLast