No More Results

4 Visitor Messages

 1. View Conversation
  ju dergova pm, ju pershendes.
 2. View Conversation
  Zoteri, shih pm, ju pershendes.
 3. View Conversation
  Prsh,Mamurrsak! Qe Hollanda do te dali kampione kjo nuk vihet me ne diskutim ,po une si nje nga tifozat e vjeter te Hollandes se jame tifozi i 1974 jam 48 vjec prandaj kam avatari e Krojfit, do te fitoj dot ndonje dhurat nga te tuat apo jo? . Une kam vetem nje aparat vantage x121sci po me kete aparat nuk po shikojme dot gje se po mbyllet dhe thori po me sajove dot ndonje karte te klonuar apo ndonje modul qe fuksionon akoma do ta di per falemderit. " H O L L A N D A K A M P I O N"
 4. View Conversation
  o mamurras pasi fitoj holanda a ka diqka prej teje apo jo
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About mamurrzaku

Basic Information

About mamurrzaku
Location:
MAMURRAS
Interests:
Sport,Tifoz i PARTIZONIT,dhe tifoz HOLLANDEZ
Receiver:
Vu+ solo2,dreambox7000,Dm 500,
Dm 600,Madheshtori humax 5400, philps6072,
Nokia mediamaster 9500,

Signature


Statistics


Total Uploads
Total Uploads
46
Uploads Per Day
0.01
Total Posts
Total Posts
1,286
Posts Per Day
0.39
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
04-11-2016 18:57:39
General Information
Last Activity
Yesterday 23:45:52
Join Date
10-02-2009

12 Friends

 1. @max@ @max@ is offline

  Banned

  @max@
 2. bashkim. bashkim. is offline

  New Member

  bashkim.
 3. carrocieri22 carrocieri22 is offline

  Member

  carrocieri22
 4. geri22 geri22 is offline

  Member

  geri22
 5. MATJANI MATJANI is offline

  Contributing Member

  MATJANI
 6. milan66 milan66 is offline

  Senior Member

  milan66
 7. perdorues perdorues is offline

  Member

  perdorues
 8. rei1990 rei1990 is offline

  Member

  rei1990
 9. sjaho84 sjaho84 is offline

  Junior Member

  sjaho84
 10. warezshkoder warezshkoder is offline

  Senior Member

  warezshkoder
Showing Friends 1 to 10 of 12
Page 1 of 2 12 LastLast