• mamurrzaku's Avatar
  13-06-2019, 12:25:01
  mamurrzaku replied to a thread Mamurrzaku in Albanian / Shqip
  Nejse nuk du me u zgjat mo,varja... Ne jemi te rritur dhe nuk eshte veshtire per ti kuptuar disa gjera...! Secili ka mendimin e tij,ti ke tendin...
  42 replies | 1578 view(s)
 • mamurrzaku's Avatar
  12-06-2019, 13:12:08
  mamurrzaku replied to a thread Mamurrzaku in Albanian / Shqip
  Eshte e kote ti kthehem dhe njehere ketij muhabeti BLA,BLA,BLA...!!! Nuk e mohoj qe jam gjaknxehte,por jam dhe i drejteperdrejte...... Por doja ti...
  42 replies | 1578 view(s)
No More Results
About mamurrzaku

Basic Information

About mamurrzaku
Location:
MAMURRAS
Interests:
Sport,Tifoz i PARTIZONIT,dhe tifoz HOLLANDEZ
Receiver:
DM920,DM900,BoxAndroid mx10 pro,Sony 4k FullLed,Sony 3D.

Signature


TEMPUS FUGITS <img src=http://i63.tinypic.com/2ymuo09.jpg border=0 alt= />

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
53
Uploads Per Day
0.01
Total Posts
Total Posts
1,534
Posts Per Day
0.41
General Information
Last Activity
Today 07:31:11
Join Date
10-02-2009

11 Friends

 1. @max@
 2. bashkim. bashkim. is offline

  New Member

  bashkim.
 3. carrocieri22 carrocieri22 is offline

  Banned

  carrocieri22
 4. MATJANI MATJANI is offline

  Contributing Member

  MATJANI
 5. perdorues perdorues is offline

  Member

  perdorues
 6. pluto_79 pluto_79 is offline

  New Member

  pluto_79
 7. rei1990 rei1990 is offline

  Member

  rei1990
 8. sjaho84 sjaho84 is offline

  Junior Member

  sjaho84
 9. warezshkoder warezshkoder is offline

  Senior Member

  warezshkoder
 10. xhaniks xhaniks is offline

  New Member

  xhaniks
Showing Friends 1 to 10 of 11
Page 1 of 2 12 LastLast