No More Results

4 Visitor Messages

 1. View Conversation
  ju dergova pm, ju pershendes.
 2. View Conversation
  Zoteri, shih pm, ju pershendes.
 3. View Conversation
  Prsh,Mamurrsak! Qe Hollanda do te dali kampione kjo nuk vihet me ne diskutim ,po une si nje nga tifozat e vjeter te Hollandes se jame tifozi i 1974 jam 48 vjec prandaj kam avatari e Krojfit, do te fitoj dot ndonje dhurat nga te tuat apo jo? . Une kam vetem nje aparat vantage x121sci po me kete aparat nuk po shikojme dot gje se po mbyllet dhe thori po me sajove dot ndonje karte te klonuar apo ndonje modul qe fuksionon akoma do ta di per falemderit. " H O L L A N D A K A M P I O N"
 4. View Conversation
  o mamurras pasi fitoj holanda a ka diqka prej teje apo jo
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About mamurrzaku

Basic Information

About mamurrzaku
Location:
MAMURRAS
Interests:
Sport,Tifoz i PARTIZONIT,dhe tifoz HOLLANDEZ
Receiver:
Vu+ solo2,dreambox7000,Dm 500,
Dm 600,Madheshtori humax 5400, philps6072,
Nokia mediamaster 9500,

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
50
Uploads Per Day
0.01
Total Posts
Total Posts
1,423
Posts Per Day
0.40
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
04-11-2016 18:57:39
General Information
Last Activity
Today 11:38:00
Join Date
10-02-2009

13 Friends

 1. @max@ @max@ is offline

  Banned

  @max@
 2. bashkim. bashkim. is offline

  New Member

  bashkim.
 3. carrocieri22 carrocieri22 is offline

  Banned

  carrocieri22
 4. geri22 geri22 is offline

  Member

  geri22
 5. MATJANI MATJANI is offline

  Contributing Member

  MATJANI
 6. milan66 milan66 is offline

  Senior Member

  milan66
 7. perdorues perdorues is offline

  Member

  perdorues
 8. pluto_79 pluto_79 is offline

  New Member

  pluto_79
 9. rei1990 rei1990 is offline

  Member

  rei1990
 10. sjaho84 sjaho84 is offline

  Junior Member

  sjaho84
Showing Friends 1 to 10 of 13
Page 1 of 2 12 LastLast