No Recent Activity

4 Visitor Messages

 1. View Conversation
  O ergo te me falesh se gabimisht nuk e kisha postuar linkun dhe tani num po arrij dot te coj me mesazh duhet te pres per nje far kohe...por gjigjsesi po ta postoj ktu

  http://www.cardsharing4all.net/trialorder.aspx
 2. View Conversation
  Pershendetje ekrem!
  Un kam bere prova te shumta me dm500s time,e kam flashuar me 10 here me kete imazh dhe te jap fjalen qe nuk e demton(pastaj ekziston dhe nje % e vogel gjithmone kundra).Un postova dhe nje imazh tjeter qe hapen dhe me oscam dhe me mgcamd...Ti flashoje dm me ate dhe mund ta fshish oscamin pastaj dhe te mbash vetem mgcamd...Kalo mire
 3. View Conversation
  provoje qeto shtype pullen e e kalter shkon te EKSTRA SETAP pastaj shtype GJENERALE dhe aty poshte shkone te CRYPT dhe aty e lype SHOW ALL SKIN SUPORT masandej dele me exit dhe kur ti ndrojsh kanalet dele nji tabele ku te tregone c linjen percille proceduren dhe ke me pase sukses
 4. View Conversation
  o duhesh me ndru skinin por ma lehte e kie me ndru krejt imazhin se une se kom pase kure kete problem edhe me p[rovu ndoshta ndreqet por drejte me te tregu po duhet kohe me pase ma shume
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About ekremgashi1

Basic Information

Date of Birth
28-02-1991 (27)
About ekremgashi1
Location:
Prishtine
Interests:
Informatike

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
0
Uploads Per Day
0
Total Posts
Total Posts
138
Posts Per Day
0.06
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
16-01-2013 21:08:50
General Information
Last Activity
18-05-2018 15:07:51
Join Date
05-01-2012

2 Friends

 1. gjilanasi007 gjilanasi007 is offline

  Senior Member

  gjilanasi007
 2. nushi-73 nushi-73 is offline

  Senior Member

  nushi-73
Showing Friends 1 to 2 of 2