Tab Content
 • mamurrzaku's Avatar
  13-06-2019, 12:25:01
  mamurrzaku replied to a thread Mamurrzaku in Albanian / Shqip
  Nejse nuk du me u zgjat mo,varja... Ne jemi te rritur dhe nuk eshte veshtire per ti kuptuar disa gjera...! Secili ka mendimin e tij,ti ke tendin...
  42 replies | 1540 view(s)
 • mamurrzaku's Avatar
  12-06-2019, 13:12:08
  mamurrzaku replied to a thread Mamurrzaku in Albanian / Shqip
  Eshte e kote ti kthehem dhe njehere ketij muhabeti BLA,BLA,BLA...!!! Nuk e mohoj qe jam gjaknxehte,por jam dhe i drejteperdrejte...... Por doja ti...
  42 replies | 1540 view(s)
No More Results
About perdorues

Basic Information

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
1
Uploads Per Day
0.00
Total Posts
Total Posts
31
Posts Per Day
0.01
General Information
Last Activity
13-06-2019 13:35:17
Join Date
21-05-2012

1 Friend

 1. mamurrzaku mamurrzaku is offline

  Senior Member

  mamurrzaku
Showing Friends 1 to 1 of 1