• blackhole1's Avatar
  18-09-2017, 15:03:16
  flm per ndihmen! tani jane 30 servera!do ti rikontrolloj me vone nese ben update apo jo!
  920 replies | 77932 view(s)
 • blackhole1's Avatar
  18-09-2017, 13:11:27
  me versionin e fundit 151 besj qe mi hap se ate me nxorri kur i bera update!! nuk punon me cron!
  920 replies | 77932 view(s)
 • blackhole1's Avatar
  17-09-2017, 22:02:16
  flm mamurrzaku per gadishmerine por bera nje perpjekje duke ja hedhur freecsd nga e para dhe shkarimet dhe tani punon freecsd.!!te shohim si dhe sa...
  920 replies | 77932 view(s)
 • blackhole1's Avatar
  17-09-2017, 19:56:53
  prsh! ka me teper se 1 muaj qe nuk shikoj me kenaqesi me free-cccam!! kam provuar te shkarkoj nga paneli edhe 3 here ne dite nga 3-4 servera por...
  920 replies | 77932 view(s)
No More Results

1 Visitor Messages

 1. View Conversation
  Blackhole1,

  mund te fshish ndonje mesazh se e ke plot inbox-in....

  flm
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
About blackhole1

Basic Information

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
2
Uploads Per Day
0.00
Total Posts
Total Posts
238
Posts Per Day
0.14
Visitor Messages
Total Messages
1
Most Recent Message
01-12-2016 16:38:00
General Information
Last Activity
Yesterday 23:13:49
Join Date
10-01-2013