Tab Content
 • rigert's Avatar
  Yesterday, 09:51:16
  Pershendetje. provoje ne kete menyre: softin e ke ketu https://ufile.io/o92dw Guide how to flash Cloud Ibox2 (XP1000) enigma 2 receiver. 1)...
  854 replies | 153677 view(s)
 • arbend's Avatar
  14-03-2018, 08:12:53
  arbend replied to a thread New Ncam - Config, etj in Albanian / Shqip
  Pse do u nxefte ai ? qe nxorri versionin 2.4 per update dhe pastaj te zhdukte plugin per fare ? Mos duhet ti jepnim ndonji medalje qe shtron buk ne...
  57 replies | 4602 view(s)
 • arbend's Avatar
  13-03-2018, 21:37:32
  arbend replied to a thread New Ncam - Config, etj in Albanian / Shqip
  Serverat te kane ngelur ne oscam .server...dhe ndizen e fiken sipas qejfit te tyre deri diten qe duan vete...por ai zotnia qe eshte ne gjendje ta...
  57 replies | 4602 view(s)
 • arbend's Avatar
  13-03-2018, 21:22:38
  arbend replied to a thread New Ncam - Config, etj in Albanian / Shqip
  Une per vete sa e flashoj dekoderin dhe e instaloj 2.3 ....punon shkarkon serverat dhe ne mengjes nuk e gjej me plugin 2.3 se eshte zhdukur nga...
  57 replies | 4602 view(s)
 • arbend's Avatar
  13-03-2018, 07:52:11
  arbend replied to a thread New Ncam - Config, etj in Albanian / Shqip
  Ka shume persona kam lexuar ne forume te huaja qe ju zhduket ky plugin ..ndersa disave Jo.......Spo marrim vesh....mbase ai matrapazi bamires nga...
  57 replies | 4602 view(s)
No More Results

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
10
Uploads Per Day
0.01
Total Posts
Total Posts
738
Posts Per Day
0.42
General Information
Last Activity
Yesterday 21:45:40
Join Date
03-06-2013

4 Friends

 1. denis12 denis12 is offline

  Member

  denis12
 2. njazi njazi is offline

  Senior Member

  njazi
 3. rigert rigert is offline

  Senior Member

  rigert
 4. Viti5 Viti5 is offline

  New Member

  Viti5
Showing Friends 1 to 4 of 4