Digi TV Film: Program TV: 05-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:01 The curious case of Benjamin Button
11:01 Journey to the center of the Earth
12:32 The tale of Despereaux
14:04 Star Wars: The clone wars
16:01 Nights in Rodanthe
18:01 The curious case of Benjamin Button
21:01 Changeling
23:32 Troy

Digi Film 2

07:01 Nights in Rodanthe
09:01 The express
11:31 Changeling
14:00 The curious case of Benjamin Button
17:00 Body of lies
19:30 Frost Nixon
21:31 The unborn
23:01 Journey to the center of the Earth

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 22/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 14) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 15) (12)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 8) (AP)
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 1) (AP)
00:15 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:15 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 16) (12)
02:15 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 8) (AP
03:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 1) (AP)
04:10 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (AP)
08:35 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (AP)
10:05 Povestea unui soldat
(sua, 1984, drama) (12)
11:45 Zambeste
(sua, 1975, com.) (AP)
13:35 Nu-ti face griji pentru mine
(fra., 2006, drama) (AP)
15:10 Credem in dragoste
(chi., 2007, drama) (AP)
17:05 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
19:10 Noaptea mea cu Maud
(fra., 1969, drama, a-n) (15)
21:00 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (AP)
22:49 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)
22:50 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)
00:15 Amarcord
(it.-fra., 1973, com.) (12)
02:15 Ultima misiune
(sua, 1973, com.) (12)
04:00 Scaunul de tortura
(can., 2007, horror) (15)
05:30 13 m2
(fra., 2007, polit.) (12)

HBO

06:00 Plan de joc
(sua, 2007, com.) (12)
07:50 Michael Clayton
(sua, 2007, polit.) (12)
09:50 Cronicile din Narnia
Printul Caspian (eng-sua 2008 avent )
12:20 Ora de varf
(sua,2007,actiune)
13:50 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
15:45 P.S.Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
17:50 Fete cu greutate
(sua, 2006, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
21:25 Bine dotat
(sua, 2009, s. com.) (15) - Pilot
22:10 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
23:50 Dincolo de aparente
(sua, 2000, thrill.) (15)
02:00 Furia monstrului 4: O
Furia monstrului 4: O disputa sangeroasa
03:35 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
05:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com.) (15) - Pilot

National Geographic

06:00 Culise (s. doc.)
Saptamana vitezei
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Sequoia: Anatomia unui urias
(f. doc.)
10:00 Sase grade fatale
(sua, 2008, doc.)
11:00 Banditii din Selous
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
13:30 Real? (s. doc.)
Stigmata
14:00 Sequoia: Anatomia unui urias
(f. doc.)
15:00 Sase grade fatale
(sua, 2008, doc.)
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Ghearele Amazonului (doc.)
18:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
19:00 In capcana (f. s. doc.)
Supravietuitorii din Anzi
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
20:30 Real? (s. doc.)
Somnambuli criminali
21:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
22:00 Curaj (s. doc.)
Scafandri de meserie
23:00 Undeva in China (f. s. doc.)
Drumul matasii
00:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
01:00 Curaj (s. doc.)
Scafandri de meserie
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
02:30 Real? (s. doc.)
Somnambuli criminali
03:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
04:00 Curaj (s. doc.)
Scafandri de meserie
05:00 In capcana (f. s. doc.)
Supravietuitorii din Anzi

ProCinema

07:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 6)
08:15 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 6)
09:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 11)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 4)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 24)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
14:15 Teleshopping
14:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
15:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 1)
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 17)
19:00 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 13)
19:30 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 14)
20:00 Serii fara limite: Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 22)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
22:00 Filmul de 10: Vantul desertului
(sua, 1991, polit.) (15)
00:45 Fetele de la tropice
(sua, 1995, f. doc.) (18)
01:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 1)
02:15 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 7)
03:00 Insetati de sange
(can., 2005, actiune)
04:30 Fetele de la tropice
(sua, 1995, f. doc.) (18)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS