Digi TV Film: Program TV: 06-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:32 Changeling
10:00 Star Wars: The clone wars
12:00 The curious case of Benjamin Button
15:00 Frost Nixon
17:01 The unborn
18:31 Journey to the center of the Earth
20:02 The tale of Despereaux
21:34 The express
00:01 Unforgiven
02:30 The unborn
04:00 The curious case of Benjamin Button

Digi Film 2

08:00 Frost Nixon
10:00 The unborn
11:30 The tale of Despereaux
13:01 Journey to the center of the Earth
14:30 Body of lies
17:01 The curious case of Benjamin Button
20:01 Nights in Rodanthe
22:00 Star Wars: The clone wars
00:00 The border
02:01 Body of lies
04:31 Troy

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
10:00 Politia portuara
(aus., 1996, f.s. de act., episodul 23/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 15) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
18:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
19:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
21:00 Zoom
21:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 16) (12)
22:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1)(12)
23:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 2)(12)
00:15 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:15 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 17) (12)
02:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1)(12)
03:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 2)(12)
04:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
09:05 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (AP)
11:00 Credem in dragoste
(chi., 2007, drama) (AP)
12:55 Amal
(can., 2007, drama) (12)
14:35 Lasii
(spa., 2008, drama) (AP)
16:00 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
17:30 Noaptea mea cu Maud
(fra., 1969, drama, a-n) (15)
19:20 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
21:00 Competitia
(sua, 1980, dr. romantic.) (AP)
23:05 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
00:35 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (AP)
02:05 Timecode
(sua, 2000, drama) (AP)
03:40 Sperietorile
(sua, 1988, horror) (15)
05:00 Jerusalema
(sud afr., 2008, actiune) (12)

HBO

06:00 Ora de varf 3
(sua, 2007, actiune) (12)
07:30 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
09:25 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
11:30 Fete cu greutate
(sua, 2002, com.) (12)
13:10 Prin baruri
(can,2008,com)
14:55 Ducesa
(engl-fra-it,2008,dr.ist)
16:45 Ca$h
(fra.,2008,com)
18:25 Ultimul Mimzy
(sua,2007,avent)
20:00 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
21:30 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
23:15 Curaj nebanuit
(sua- aus., 2007, thrill.) (15)
01:15 Misionarul
(sua,2007,f.doc)
02:35 Misterele Berlinului
(sua,2006,thrill,a-n)
04:20 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
06:30 Real? (s. doc.)
Somnambuli criminali
07:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Puterea
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
10:00 Curaj (s. doc.)
Scafandri de meserie
11:00 Secretele balenelor cu cocoasa
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
13:30 Real? (s. doc.)
Somnambuli criminali
14:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
15:00 Curaj (s. doc.)
Scafandri de meserie
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Oceane trase in sticla
(doc.)
18:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
19:00 Cel mai mare vas de croaziera
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
20:30 Real? (s. doc.)
Efectul Nostradamus
21:00 Ingineri (s. doc.)
Airbus A380
22:00 Megauzine (s. doc.)
Ferrari
23:00 Undeva in China (f. s. doc.)
Barajul Sanxia
00:00 Ingineri (s. doc.)
Airbus A380
01:00 Megauzine (s. doc.)
Ferrari
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
02:30 Real? (s. doc.)
Efectul Nostradamus
03:00 Ingineri (s. doc.)
Airbus A380
04:00 Megauzine (s. doc.)
Ferrari
05:00 Cel mai mare vas de croaziera
(f. doc.)

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 4)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 24)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 17)
09:15 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
09:45 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 5)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 25)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
14:30 Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 13)
15:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 2)
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 18)
19:00 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 15)
19:30 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 16)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
00:00 Neveste fierbinti
(sua, 2005, f. doc.) (18)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 2)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 8) (15)
02:15 Neveste fierbinti
(sua, 2005, f. doc.) (18)
03:00 Razbunarea fraierilor IV
Fraierii indragostiti
04:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 15)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS