Digi TV Film: Program TV: 09-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:01 Body of lies
08:30 Changeling
11:00 Nights in Rodanthe
13:00 The unborn
14:31 The curious case of Benjamin Button
17:31 Journey to the center of the Earth
19:02 Star Wars: The clone wars
21:01 The tale of Despereaux
22:33 Frost Nixon
00:32 Something is gotta give
03:00 The curious case of Benjamin Button

Digi Film 2

06:00 The curious case of Benjamin Button
09:01 Journey to the center of the Earth
10:31 The express
13:00 The tale of Despereaux
14:32 Body of lies
17:00 Changeling
19:31 Nights in Rodanthe
21:30 The curious case of Benjamin Button
00:30 Unforgiven
03:01 Changeling
05:31 Journey to the center of the Earth

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 26/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 18) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 19) (12)
22:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 6)
23:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 6) (AP)
00:05 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 20) (12)
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 6)
02:45 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 6)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (15)
08:35 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.) (AP)
10:45 Moarte la Venetia
(it.-fra., 1971, drama) (12)
12:55 Cafeneaua vedetelor - Kate Winslet
13:20 Dupa el
(fra., 2007, drama) (12)
14:50 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
17:20 Purple Violets
(sua, 2007, dr. romantic.) (AP)
19:05 Credem in dragoste
(chi., 2007, drama) (AP)
21:00 Protestul
(sua, 1970, dr. romantic.) (15)
22:50 Educatia lui Charlie Banks
(sua, 2007, drama) (15)
00:30 Parasomnia
(sua, 2008, horror) (18)
02:10 Portocala mecanica
(engl., 1971, drama, col., a-n) (12)
04:25 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 1) (15)
05:15 Patrik
(sue., 2008, melodr.) (AP)

HBO

06:00 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
07:25 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
09:30 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
11:00 Alegeri americane
(sua, 2008, drama) (12)
12:50 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
14:50 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
16:20 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
17:50 Regasirea
(sua, 2007, com.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
21:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 6) (15)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 3) (18)
22:50 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 4) (18)
23:45 300 - Eroii de la Termopile
(sua, 2007, dr. ist.) (15)
01:40 Idiocratie
(sua, 2006, avent.) (15)
03:00 Apa neagra
( aus., 2007, thrill.) (15)
04:30 Dusmanul dusmanului meu
(fra.-engl.-spa., 2007, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Traditii
06:30 Real? (s. doc.)
Tratamente miraculoase
07:00 In capcana (f. s. doc.)
Supravietuitorii din Anzi
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
10:00 Musca-ma! (s. doc.)
Brazilia
11:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
12:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Traditii
13:30 Real? (s. doc.)
Tratamente miraculoase
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
15:00 Musca-ma! (s. doc.)
Brazilia
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Rechini de Alaska
18:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
19:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
20:30 Real? (s. doc.)
Triunghiul Bermudelor
21:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
22:00 Tabu (f. s. doc.)
Testul focului
23:00 Undeva in China (f. s. doc.)
Gansu
00:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
01:00 Tabu (f. s. doc.)
Testul focului
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
02:30 Real? (s. doc.)
Triunghiul Bermudelor
03:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
04:00 Tabu (f. s. doc.)
Testul focului
05:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 7)
08:15 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 1)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 20)
09:15 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP)
09:45 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 8) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 8)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
14:30 Megastar
( aus., 2003, episodul 33) - Angelina Jolie
15:15 Intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, episodul 1)
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 A fost odats ca niciodata
(sua, 2005, drama) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 21)
19:00 Serii fara limite
Serii fara limite: Intre arta si stiinta
20:00 Marele blond cu gheata neagra
(fra., 1972, com.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Scorpion
(fra., 2007, actiune) (15)
00:00 Fetele de la Starbucks
Erotic ( 18)
01:00 South Park
(sua,1997,s,anim.,episodul 5)
01:30 Minti criminale
(sua-can.,2005,s.politist,ep 16)
02:15 Scorpion
(fra.,2007,actiune)
04:00 Lumea PRO CINEMA

ELVIS