Digi TV Film: Program TV: 10-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Nights in Rodanthe
08:01 Star Wars: The clone wars
10:00 The tale of Despereaux
11:32 The express
14:02 Journey to the center of the Earth
15:32 Role models
17:30 The curious case of Benjamin Button
20:30 Changeling
23:01 Body of lies
01:31 Far and away
04:00 Journey to the center of the Earth
05:31 Changeling

Digi Film 2

07:02 Role models
09:00 The curious case of Benjamin Button
12:00 Body of lies
14:30 Frost Nixon
16:31 Nights in Rodanthe
18:31 The tale of Despereaux
20:03 The unborn
21:29 Journey to the center of the Earth
23:00 Star Wars: The clone wars
01:01 The last samurai
03:31 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 Survivor-Cook Islands
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 9)
08:00 Survivor-Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 17)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 32) (AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 21)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 22)
17:05 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, ep 15)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 4)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
21:00 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
22:00 Gattaca
(sua, 1997, S.F.) (15)
00:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1) (12)
01:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 2) (12)
02:05 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6
02:50 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 4)
04:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Un strop de ciocolata
(spa., 2008, drama) (12)
08:35 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
10:15 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (AP)
11:50 Picasso, artist si demon
(sua, 1996, drama) (12)
13:55 Robert Zimmermann e indragostit
(ger., 2008, com. rom.) (AP)
15:35 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
17:15 Viata si epoca
Viata si epoca judecatorului Roy Bean
19:15 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
21:00 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
22:45 Rebelul
(viet., 2006, actiune) (AP)
00:30 Prietenul
(sua, 1975, polit.) (12)
02:30 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
03:55 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 2) (15)
04:50 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama) (15)

HBO

06:00 Patimile
(engl., 2008, s) (12)
07:25 Oaspete in weekend
(sua, 1995, com.) (12)
09:10 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
10:45 Supercaine
(sua 2007,avent)
12:05 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
14:00 Indiana Jones
Indiana Jones si templul mortii
15:55 Indiana Jones
Indiana Jones si ultima cruciada
18:00 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
20:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 2) (15)
20:30 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
22:20 Jurnalul unui scandal
(engl., 2006, drama) (15)
23:55 Furia monstrului 4: O
Furia monstrului 4: O disputa sangeroasa
01:30 Necazul cu Dee Dee
(sua, 2005, com.) (15)
02:50 Nu ma cheama Gary
(sua, 1998, com.) (15)
04:30 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
06:30 Real? (s. doc.)
Triunghiul Bermudelor
07:00 Megauzine (s. doc.)
Ferrari
08:00 Intalniri periculoase (f. s. doc.)
Pericol! Barlog
09:00 Intalniri periculoase (f. s. doc.)
Sarpe suprem
10:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
11:00 Musca-ma! (s. doc.)
Brazilia
12:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Petra
13:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
Amazon
14:00 Invazia sobolanilor (doc.)
15:00 Sobolanul genial (f. doc.)
16:00 Curse de America:
Cursa lui Montoya
17:00 Curse de America:
Seniorul debutant
18:00 Curse de America:
Intoarcerea americanilor
19:00 Curse de America:
Villeneuve si Franchitti
20:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Coliziune in aer
21:00 In situatie critica (s. doc.)
Submarin rusesc
22:00 S.O.S (engl., 2007, s. doc.)
Avalansa
23:00 Culise (s. doc.)
Lumea interlopa
00:00 Tabu (f. s. doc.)
Testul focului
01:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Coliziune in aer
02:00 In situatie critica (s. doc.)
Submarin rusesc
03:00 S.O.S (engl., 2007, s. doc.)
Avalansa
04:00 Culise (s. doc.)
Lumea interlopa
05:00 Tabu (f. s. doc.)
Testul focului

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
08:15 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 2)
08:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 34) - Keanu Reeves
09:15 Teleshopping
09:30 A fost odats ca niciodata
(sua, 2005, drama) (AP)
11:30 Descopera Romania
12:00 Documentar: Bau Bau
Greseli din lumea filmului
12:15 Entertainment News
(episodul 52)
13:15 Marele blond cu gheata neagra
(fra., 1972, com.) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 40)
15:45 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 7)
16:45 Operatiunea Monstrul
(rom., 1976) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 12)
20:00 Unde este compania a 7-a?
(fra.-it., 1973, razboi-comedie)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Rocco si fratii sai
01:30 Cobra 11 In alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 3)
02:30 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Rocco si fratii sai
05:15 Lumea PRO CINEMA

ELVIS