Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: albanien

 1. #1

  albanien

  Gezuar Vitin e Ri 2006 te gjithe Shqiptareve kudo ne bote.

 2. #2

  Re: albanien

  gezuar edhe prej meje edhe pse u ndodha me vonese ketu ne kete forum . me noven hellas ka ndonje te re?

 3. #3

  Re: albanien

  Ka dijeni dikush se si mund te vendoset nje firmwere ne opentel 3000CI. Behet fjale per versionin 10.33 rar. qe ndodhet ne kete site.Si mund te lexohet nga loaderi nje fille rar,pasi nese eshte instaluar ne desktop p.sh, ne fillim kur ne loader hap vendodhjen e fillit qe eshte ne desktop,nuk te tregon asgje,pra sikur s'ka asnje arkiv,por nese do te ishte fille bin ose zip atehere do te hapej.Pra si mund te konvertohrt nje fil rar. ne bin ose ne ndonje fil tjeter e cila te lexohet nga loaderi

 4. #4

  Re: albanien

  Persa i perket paketes Nova thuhet se eshte e mundur te hapet nepermjet aparatit M-VISION por duhet te kesh lidhje interneti adsl

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  02-04-2005
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: albanien

  Per Opentel duhet te perdoresh loader-at e Opentel ODSEDIT ose ODSLOADER te cilet i gjen ne Internet ose ne sitin zyrtar www.opentech.co.kr ku mund te gjesh dhe firmware origjinale.Pastaj asnjehere nuk mund te loadosh nje file rar ate duhet ta hapesh me winrar dhe te perdoresh filen brenda sajc qe kaprapashtesen .pgm dhe pastaj duhet ta lidhesh aparatin me nje porte seriale RS232 me PC. Opentech perdor kabell serial RS232 standart ose null modem.

 6. #6

  Re: albanien

  I dashur Mali78 a mund te me sqaroni me hollesisht sepse e di qe dicka behet me winrar por nuk e di konkretisht.Nese keni dijeni me thoni konkretisht se si behet kjo gje ne menyre analitike. Falemnderit

 7. #7
  New Member
  Join Date
  03-05-2005
  Posts
  3
  Uploads
  0

  especta

  a di ndokush se si rregullohet boot sepse me eshte fshire dhe nuk po e bej dot. kam nje especta es2300s me penta 1.09

 8. #8

  Re: especta

  Pershendetje ,pik se pari ,me vjen keq qe nuk ju ndihmoj dot (sepse me sa shof ju jeni jashte shtetit )
  Dhe se dyti ne shqiperi perdoret moduli nemos nuk gaboj
  Nese keni ndonje informacion per kete lloj dege (ne te cilin te gjithe filmat,dokumentaret,e shume gjera te tjera jane ne shqip )na kontaktoni
  Une nuk e kam mare nje te tille ,por me te mar vesh qe eshte i hackueshem,do ta marr nje.

 9. #9

  Re: albanien

  ju pershendes nga maqedonia ka dikush njohuri mbi kanalet tv klan apo albania qfar moduli duhet te kesh dhe qfar file jan

 10. #10
  Junior Member
  Join Date
  07-12-2005
  Posts
  13
  Uploads
  5

  Re: albanien

  shoku alabboy ato kanale sun qelen,

  Po vetem ndoshta me naj server te Card sharing

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •