Digi TV Film: Program TV: 11-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:01 Frost Nixon
10:00 Role models
12:00 The curious case of Benjamin Button
15:00 Star Wars: The clone wars
17:02 The tale of Despereaux
18:33 The unborn
20:02 Journey to the center of the Earth
21:33 Nights in Rodanthe
23:31 Fear and loathing in Las Vegas
01:30 Role models
03:30 The tale of Despereaux
05:02 The unborn

Digi Film 2

06:32 The tale of Despereaux
08:04 The unborn
09:30 Nights in Rodanthe
11:30 Journey to the center of the Earth
13:01 Changeling
15:31 The express
18:00 Role models
20:01 Body of lies
22:30 The curious case of Benjamin Button
01:31 The border
03:30 Body of lies

AXN

07:00 Survivor-Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, ep 11)
08:00 Survivor-Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, ep 12)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de acţ., episodul 18)
12:00 Spitalul All Saints
(aus., 1998, s. thrill., episodul 33)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 23)
15:25 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 34)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 24)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, ep 1)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 8)
19:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 9)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 6)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
22:00 Spanglish
(sua, 2004, com. rom.) (12)
00:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 4)
02:45 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
03:40 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 4)

Cinemax

06:30 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
07:00 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (AP)
09:10 Noaptea mea cu Maud
(fra., 1969, drama, a-n) (15)
11:00 Trilogia cantecului de dragoste
(sua, 1988, com.) (15)
12:55 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
13:15 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (AP)
15:00 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
17:05 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (AP)
18:50 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (AP)
21:00 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (AP)
22:30 Ultima misiune
(sua, 1973, com.) (12)
00:15 Ploaie de vara
(spa.-engl., 2006, dr. romantic.) (15)
02:10 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama)
03:50 Epitafuri
(arg.,2004,s.thrill.,ep.3)
04:45

HBO

06:00 Patimile
(engl., 2008, s) (12)
07:30 Pe platourile de filmare
08:00 Suflete pereche
(ind., 2007, drama) (12)
10:15 Ultimul Mimzy
(sua, 2007, avent.)
11:50 Visand la Beverly Hills
(sua, 1999, com.) (12)
13:40 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
15:10 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
16:35 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
18:00 Ora de varf 3
(sua, 2007, actiune) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Hitman
(fra.-sua, 2007, actiune) (12)
21:35 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
23:30 Confetti
(sua, 2006, com. rom.) (15)
01:00 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
02:40 Pescuit sportiv
(rom.-fra., 2007, drama) (15)
04:05 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 3) (18)
05:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 4) (18)

National Geographic

06:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Petra
07:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Coliziune in aer
08:00 In adancul junglei (f. s. doc.)
Fiara din noi
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Macel cu ursi
10:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
Fantomele marii
11:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
Orca
12:00 Culise (s. doc.)
Rolling Stones la Rio
13:00 Creierul muzical
(f. doc.)
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
15:00 Canguri de soi rau
(doc.)
16:00 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Aproape de sfant
16:30 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Traversarea Pirineilor
17:00 Generali in razboi (f. doc.)
Kursk
18:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
(sua, 2004, f. doc.)
20:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Lockerbie
21:00 Dedesubturi:
Secarea oceanului
23:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
00:00 Dedesubturi:
Secarea oceanului
02:00 Planeta la control
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Culise (s. doc.)
Rolling Stones la Rio

ProCinema

08:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 12)
09:00 Teleshopping
09:15 Icstrim TiVi
(actiune-reality)
09:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
10:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:00 Megastar
( aus., 2003, episodul 35) - Owen Wilson
11:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:45 Unde este compania a 7-a?
(fra.-it., 1973, razboi-comedie)
12:45 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 7)
13:45 Operatiunea Monstrul
(rom., 1976) (AP) (reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 8)
17:00 Favorita
(sua-elv., 1989, avent.)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 11)
21:00 Pintea
(rom., 1976, actiune) (AP)
23:00 Pumnul de fier
(hongk., 1972, actiune) (15)
01:00 Pintea
(rom., 1976, actiune) (AP)
02:45 Pumnul de fier
(hongk., 1972, actiune) (15)

ELVIS