Digi TV Film: Program TV: 12-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 Journey to the center of the Earth
08:01 The express
10:31 Frost Nixon
12:31 Changeling
15:00 The curious case of Benjamin Button
18:00 Body of lies
20:30 Role models
22:30 Journey to the center of the Earth

Digi Film 2

06:01 The curious case of Benjamin Button
09:02 Role models
11:00 Nights in Rodanthe
13:02 The tale of Despereaux
14:33 Journey to the center of the Earth
16:03 The unborn
17:30 Star Wars: The clone wars
19:31 Frost Nixon
21:30 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 27/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 19) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
18:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
19:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
20:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
20:55 Zoom
21:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 20) (12)
22:05 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 9)
23:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 2) (AP)
00:15 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:15 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 21) (12)
02:10 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 9)
03:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 2) (AP)
04:10 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
04:25 Promo

Cinemax

06:45 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (AP)
07:00 Trilogia cantecului de dragoste
(sua, 1988, com.) (15)
08:55 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
11:00 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (AP)
12:30 Momente vesnice
dan.-fin.-nor., 2008, drama) (15)
14:40 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (AP)
16:25 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
17:55 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
19:25 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
21:00 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
22:55 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)
00:55 Scaunul de tortura
(can., 2007, horror) (15)
02:25 Partener de viata
(engl., 1990, drama) (15)
04:05 Adevarul de pe campul de lupta
(sua, 2006, f. doc.) (12)
05:25 Ascensiunea lui Carlito
(sua, 2005, actiune) (15)

HBO

06:00 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
07:35 Omul de serviciu
(sua,2008,com.)
09:00 Cu totii la surf!
(sua,2007,f.doc.)
10:25 Ora de varf 3
(sua,2007,act)
11:55 Liga dreptatii
Noua frontiera(sua, 2008, f. doc.)
13:10 Phoebe in Tara Minunilor
(sua, 2008, drama) (12)
14:50 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
16:30 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
17:55 Baschetii fermecati 2
(sua, 2006, com.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Numarul 23
(sua, 2007, drama) (15)
21:40 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 2)
22:10 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
23:40 Seducatorul fara chip
(sua, 2007, thrill.) (15)
01:25 In valea terebintilor
(sua, 2007, drama) (15)
03:25 Numarul 23
(sua, 2007, drama) (15)
05:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 2)
05:30 Cinema, cinema, cinema

National Geographic

06:00 Generali in razboi (f. doc.)
Kursk
07:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Kamchatka
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) Palau
09:00 Dedesubturi
Secarea oceanului
11:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Aparitia vietii
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
13:30 Real? (s. doc.)
Triunghiul Bermudelor
14:00 Dedesubturi
Secarea oceanului
16:00 Paradisuri naturale (sua, doc. nat.)
Thailanda - Bijuteria Orientului
17:00 Dovezile ursilor
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sex
19:00 in capcana (f. s. doc.)
Ocean extrema urgenta
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
20:30 Real? (s. doc.)
Bigfoot de Rusia
21:00 Pierdut printre straini
inchis in Bali
22:00 Curaj (s. doc.)
Oameni de v?
23:00 Undeva in China (f. s. doc.)
Beijing Boom
00:00 Pierdut printre straini
inchis in Bali
01:00 Curaj (s. doc.)
Oameni de v?
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
02:30 Real? (s. doc.)
Bigfoot de Rusia
03:00 Pierdut printre straini
inchis in Bali
04:00 Curaj (s. doc.)
Oameni de v?
05:00 in capcana (f. s. doc.)
Ocean extrema urgenta

ProCinema

07:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
08:15 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 8)
09:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 17)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
sua, 2005, s. anim., episodul 9
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
14:15 Teleshopping
14:30 Lumea PRO CINEMA
15:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 4)
16:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 22)
19:00 Serii fara limite
intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite
Supernatural Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare
Veronica (sua, 1997, s, episodul 9)
21:30 Comedia in esenta tare
Veronica (sua, 1997, s, episodul 10)
22:00 Filmul de 10
Adevar periculos (sua-isr., 1990, actiune)
00:00 Fetele de la Playboy TV
(sua, 2006, f. doc.)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 6)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 11)
02:15 Adevar periculos
(sua-isr., 1990, actiune)
03:45 Fetele de la Playboy TV
(sua, 2006, f. doc.) (18) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS