Digi TV Film: Program TV: 13-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Body of lies
10:02 The unborn
11:30 Journey to the center of the Earth
13:01 Role models
15:00 The tale of Despereaux
16:30 Nights in Rodanthe
18:31 The express
21:00 The curious case of Benjamin Button
00:01 The last samurai
02:31 Journey to the center of the Earth
04:02 Nights in Rodanthe

Digi Film 2

07:32 The tale of Despereaux
09:03 Frost Nixon
11:03 The curious case of Benjamin Button
14:01 Star Wars: The clone wars
16:00 Changeling
18:30 The unborn
20:00 Journey to the center of the Earth
21:30 Role models
23:30 Something is gotta give
02:00 The tale of Despereaux
03:31 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12)
10:05 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 28/84)
10:55 Zoom
11:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
12:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 20) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13)
17:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14)
18:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13)
19:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
21:00 Zoom
21:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 21) (12)
22:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 3)
23:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4)
00:15 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 22) (12)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 3)
02:50 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (AP)
08:45 Aproape adevarat
(fra., 2007, com.) (AP)
10:15 Cafeneaua vedetelor - Toronto
prima parte
10:40 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
12:10 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
14:00 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
15:45 Cafeneaua vedetelor - Toronto
a doua parte
16:10 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
17:40 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (AP)
19:15 Purple Violets
(sua, 2007, dr. romantic.) (AP)
21:00 Finala din '66
(engl., 2006, com.) (AP)
22:30 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
00:30 Pink Floyd: The Wall
(engl., 1982, dr. muz.) (15)
02:05 Iowa
(sua, 2005, polit.) (18)
03:45 intuneric total
(sua, 2000, S.F.) (15)
05:30 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (AP)

HBO

06:00 Phoebe in Tara Minunilor
(sua, 2008, drama) (12)
07:40 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
09:20 Calatorie cu peripetii
(sua,2008,com.)
10:45 Baschetii fermecati 2
(sua,2006,com)
12:20 Filme si vedete
12:50 Premiile Emmy 2009
(2009,divertisment)
14:55 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.)
16:55 Regasirea
(sua, 2007, com.) (12)
18:35 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
20:00 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
21:25 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)
23:05 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008) (AP)
01:00 300 - Eroii de la Termopile
(sua, 2007, dr. ist.) (15)
02:55 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
04:20 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
06:30 Real? (s. doc.)
Bigfoot de Rusia
07:00 Cel mai mare vas de croaziera
(f. doc.)
08:00 Paradisuri naturale (sua doc. nat.)
Thailanda - Bijuteria Orientului
09:00 Pierdut printre straini
inchis in Bali
10:00 Curaj (s. doc.)
Oameni de v?
11:00 Rechini de Alaska
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Abisuri
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
13:30 Real? (s. doc.)
Bigfoot de Rusia
14:00 Pierdut printre straini
inchis in Bali
15:00 Curaj (s. doc.)
Oameni de v?
16:00 Paradisuri naturale (sua doc. nat.)
Costa Rica - Pam?ul vietii
17:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tanc triumfator
19:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
Cazinou de Vegas
20:00 hid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
20:30 Real? (s. doc.)
Atlantida
21:00 Ingineri (s. doc.)
Platforma Troll A
22:00 Megauzine (s. doc.)
Abrams
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Irlanda - Turcia
00:00 Ingineri (s. doc.)
Platforma Troll A
01:00 Megauzine (s. doc.)
Abrams
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
02:30 Real? (s. doc.)
Atlantida
03:00 Ingineri (s. doc.)
Platforma Troll A
04:00 Megauzine (s. doc.)
Abrams
05:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
Cazinou de Vegas

ProCinema

07:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 9)
08:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 3)
08:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 10)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
14:15 Teleshopping
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 22)
15:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 5)
16:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 23)
19:00 Serii fara limite
intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare
Veronica (sua, 1997, s, episodul 11 si 12)
22:00 Filmul de 10
Viceversa (sua, 1991, com.)
00:00 Calendarul sexy
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 12)
02:15 Calendarul sexy
03:00 Viceversa
(sua, 1991, com.)
04:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 17)
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

ELVIS