Digi TV Film: Program TV: 14-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:00 Role models
08:00 Changeling
10:31 The tale of Despereaux
12:01 Star Wars: The clone wars
14:02 The curious case of Benjamin Button
17:00 Journey to the center of the Earth
18:31 Frost Nixon
20:30 The unborn
22:00 Body of lies
00:30 The border
02:31 Frost Nixon
04:30 The tale of Despereaux

Digi Film 2

06:30 Star Wars: The clone wars
08:31 The express
11:01 Journey to the center of the Earth
12:32 Body of lies
15:00 Nights in Rodanthe
17:00 Role models
19:00 The tale of Despereaux
20:32 Changeling
23:00 The curious case of Benjamin Button
02:00 Journey to the center of the Earth
03:31 Far and away

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14)
10:05 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de acţ., ep 29/84)
10:55 Zoom
11:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
12:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
13:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 21) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 22) (12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 12)
23:00 Vampiri, crime si povesti
(can., 2006, s, episodul 4) (AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 12)
02:50 Vampiri, crime si povesti
(can., 2006, s, episodul 4) (AP)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
08:45 Finala din'66
(engl., 2006, com.) (AP)
10:20 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (AP)
11:55 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (AP)
13:35 Cafeneaua vedetelor
Seth Rogen, Evan Goldberg, Jonah Hill
14:00 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
15:45 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (AP)
17:30 Lasii
(spa., 2008, drama) (AP)
18:55 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
21:00 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.) (12)
23:00 Rosewood
(sua, 1997, drama) (15)
01:20 N-am chef de nimic
(can.-sua, 2007, com.) (12)
02:55 Protestul
(sua, 1970, dr. romantic.) (15)
04:45 Expirat
(sua, 2007, com.) (AP)

HBO

06:00 Premiile Emmy 2009
(2009, divertisment)
08:05 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
10:00 Regasirea
(sua, 2007, com.) (12)
11:50 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
13:15 Casa
(spa., 2008, com.) (12)
14:50 Bernard si Doris
(sua-engl., 2007, com.) (12)
16:30 Indiana Jones
Indiana Jones si templul mortii
18:30 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
20:00 Hitman
(fra.-sua, 2007, actiune) (12)
21:35 In spatele liniilor inamice 2
(sua,2006,thrill,act.)
23:10 Va curge sange
(sua,2007,drama)
01:45 Ultimul rege al Scotiei
(sua-eng.,2006,thrill.)
03:45 Hitman
(fra-sua,2007,actiune)
05:15 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
06:30 Real? (s. doc.)
Atlantida
07:00 Culise (s. doc.)
FBI
08:00 Paradisuri naturale (sua doc. nat.)
Costa Rica - Pam?ul vietii
09:00 Ingineri (s. doc.)
Platforma Troll A
10:00 Megauzine (s. doc.)
Abrams
11:00 Dovezile ursilor
(doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Marele inghet
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
13:30 Real? (s. doc.)
Atlantida
14:00 Ingineri (s. doc.)
Platforma Troll A
15:00 Megauzine (s. doc.)
Abrams
16:00 Paradisuri naturale (sua, doc. nat.)
Tasmania - tara diavolilor
17:00 Lei obraznici
(doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Loch Ness
19:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Delicii turcesti
20:30 Real? (s. doc.)
Jack Spintecatorul
21:00 Secretele istoriei (s. doc.)
Cazul Unabomber
22:00 Generali in razboi (f. doc.)
Singapore
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Turcia - India
00:00 Secretele istoriei (s. doc.)
Cazul Unabomber
01:00 Generali in razboi (f. doc.)
Singapore
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Delicii turcesti
02:30 Real? (s. doc.)
Jack Spintecatorul
03:00 Secretele istoriei (s. doc.)
Cazul Unabomber
04:00 Generali in razboi (f. doc.)
Singapore
05:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)

ProCinema

07:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 10)
08:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 4)
08:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 11)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
14:15 Teleshopping
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 23)
15:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 6)
16:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 24)
19:00 Serii fara limite
intre arta si stiinta / Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare
Veronica (sua, 1997, s, episodul 13 si 14
22:00 Filmul de 10
Femeia invincibila
00:00 Pamela Anderson
Cele mai bune momente
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 8)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 13)
02:15 Cauza si efect 3
(sua, 2003, horror)
03:30 Pamela Anderson
Cele mai bune momente
04:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 18)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

ELVIS