Results 1 to 8 of 8

Thread: Si mund ta instaloj NAGRA 3

 1. #1
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Si mund ta instaloj NAGRA 3

  A ka mundesi me instalu NAGRA 3 nė aparat sepse aparati im nuk e posedon kėt ka vetem nagra dhe nagra 2, aparati ėshtė digitallworld sci 2100E flmm

 2. #2
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Si mund ta instaloj NAGRA 3

  Quote Originally Posted by xoninet View Post
  A ka mundesi me instalu NAGRA 3 nė aparat sepse aparati im nuk e posedon kėt ka vetem nagra dhe nagra 2, aparati ėshtė digitallworld sci 2100E flmm
  nqs do nje pergjigje te shkurter atehere pergjigjja eshte JO

 3. #3
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: Si mund ta instaloj NAGRA 3

  Quote Originally Posted by xoninet View Post
  A ka mundesi me instalu NAGRA 3 nė aparat sepse aparati im nuk e posedon kėt ka vetem nagra dhe nagra 2, aparati ėshtė digitallworld sci 2100E flmm
  cfare thua!!!!!
  jo,jo mabje mire edhe ca dite kete nagra qe te ka mebtur dhe mos kerko me!

 4. #4
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Re: Si mund ta instaloj NAGRA 3

  Quote Originally Posted by kapia View Post
  cfare thua!!!!!
  jo,jo mabje mire edhe ca dite kete nagra qe te ka mebtur dhe mos kerko me!
  hahah mir e ke ti

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: Si mund ta instaloj NAGRA 3

  beni mire ta mbyllni kete teme se eshte turp ta lexoje njeri si te instaloj nagra 3

 6. #6
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Re: Si mund ta instaloj NAGRA 3

  me mbyll let,,,,,,,,, po me zbulu esht veshtir

 7. #7
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Si mund ta instaloj NAGRA 3

  Djema mos beni si experta,anetari qe pyet eshte fillestar ne ket fushe dhe nuk di si funksionojne sistemet sat,nje here e nje kohe keni qene ju qe mund te benit keto lloj pyetjesh,ketu jemi te ndihmojme njeri-tjetrin e jo te shesim mend pa kujtuar te kaluaren se kemi qene te gjith si ai.

 8. #8
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Re: Si mund ta instaloj NAGRA 3

  bravo -- miri01-- je shum i bukur tė gjith duhen te jen ksisoj si ju shum flmmm , asksush ska lindur me dituri ..

Similar Threads

 1. Question si te instaloj nje satelit me koke dyshe?
  By kapia in forum Albanian / Shqip
  Replies: 64
  Last Post: 01-09-2009, 21:06:52
 2. New kush mund tė me ndihmoj
  By lapushi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 01-05-2009, 00:20:44
 3. Question si mund ta bej me emu key
  By kapoaug in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 02-02-2009, 17:03:14
 4. Mund te ndodhe dhe keshtu?
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 08-05-2008, 15:44:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •