Digi TV Film: Program TV: 15-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:02 The curious case of Benjamin Button
09:00 Journey to the center of the Earth
10:31 Star Wars: The clone wars
12:30 The unborn
14:01 Changeling
16:30 Role models
18:31 The curious case of Benjamin Button
21:31 The express

Digi Film 2

06:00 The unborn
07:31 Nights in Rodanthe
09:30 Role models
11:31 The curious case of Benjamin Button
14:31 Frost Nixon
16:30 Journey to the center of the Earth
18:01 Body of lies
20:31 Star Wars: The clone wars
22:30 The tale of Despereaux

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 30/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 22) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 18) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
23:00 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 10)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
sua, 2004, s, episodul 2) (12)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 7)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
04:40 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor - Aaron Eckhart
07:00 Lasii
(spa., 2008, drama) (AP)
08:30 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
10:15 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
12:20 Amal
(can., 2007, drama) (12)
14:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
16:00 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.) (12)
17:45 Ore de vara
(fra., 2008, drama) (12)
19:25 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (15)
21:00 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
22:30 Nu-ti face griji pentru mine
(fra., 2006, drama) (AP)
00:05 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (AP)
00:15 Educatia lui Charlie Banks
(sua, 2007, drama) (15)
01:55 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)
03:20 Podul spre nicaieri
(nz., 1986, drama) (AP)
04:45 Corpul
(spa., 2005, f. de scurt m.) (AP)
05:05 Dansatoarele zombi
(sua, 2008, comedie-horror) (15)

HBO

06:00 Casa
(spa., 2008, com.) (12)
07:35 Bernard si Doris
(sua-engl., 2007, com.) (12)
09:15 Indiana Jones
Indiana Jones si templul mortii
11:10 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
12:40 Cinema, cinema, cinema
13:05 Partenerul ideal
(sua, 1997, com. rom.) (12)
14:45 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
16:45 Nancy Drew
(sua, 2007, avent.) (12)
18:25 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Curaj nebanuit
(sua- aus., 2007, thrill.) (15)
22:00 Ciuperci
(irl., 2006, horror) (15)
23:25 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
00:50 Ultima sansa
(fra.,2007,thrill)
03:20 Furia monstrului 4:0
Furia monstrului 4: O disputa sangeroasa
04:55 Concert V 2008
(f.-conc.)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Delicii turcesti
06:30 Real? (s. doc.)
Jack Spintecatorul
07:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Siberia
08:00 Paradisuri naturale (sua,doc. nat.)
Tasmania - tara diavolilor
09:00 Secretele istoriei (s. doc.)
Cazul Unabomber
10:00 Generali in razboi (f. doc.)
Singapore
11:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sex
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Delicii turcesti
13:30 Real? (s. doc.)
Jack Spintecatorul
14:00 Secretele istoriei (s. doc.)
Cazul Unabomber
15:00 Generali in razboi (f. doc.)
Singapore
16:00 Paradisuri naturale (sua, doc. nat.)
Templul tigrilor - Bandhavgarh
17:00 Rechinul-tigru (doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Explozibili
19:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
in nordul arctic
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
20:30 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
21:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
22:00 Musca-ma! (s. doc.)
Vietnam
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - India - Nepa
00:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
01:00 Musca-ma! (s. doc.)
Vietnam
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
02:30 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
03:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
04:00 Musca-ma! (s. doc.)
Vietnam
05:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
in nordul arctic

ProCinema

07:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 11)
08:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 5)
08:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 12)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
14:15 Teleshopping
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 24)
15:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:30 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 13)
16:15 Fanfan la Tulipe
(it.-fra., 1952, avent., a-n)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 25)
19:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, episodul 6)
20:00 Serii fara limite
Expertul (sua, 1998, f.s. de act., episodul 9)
21:00 Comedia in esenta tare
Veronica (sua, 1997, s, episodul 15 si 16)
22:00 Filmul de 10
Misiune de salvare (sua, 1994, actiune) (15)
00:15 Curbe apetisante
(sua, 2000, f. doc.)
01:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 9)
01:45 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 14)
02:30 Misiune de salvare
(sua, 1994, actiune)
04:15 Curbe apetisante
(sua, 2000, f. doc.)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

ELVIS