Digi TV Film: Program TV: 16-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Journey to the center of the Earth
08:30 The curious case of Benjamin Button
11:31 Changeling
14:01 Star Wars: The clone wars
16:00 Frost Nixon
18:02 Role models
20:00 Journey to the center of the Earth
21:30 The tale of Despereaux
23:02 Fear and loathing in Las Vegas
01:00 Role models
03:00 Star Wars: The clone wars
05:00 The curious case of Benjamin Button

Digi Film 2

07:01 The last samurai
09:31 Nights in Rodanthe
11:31 The tale of Despereaux
13:02 Journey to the center of the Earth
14:31 Body of lies
17:00 The curious case of Benjamin Button
20:00 The express
22:30 The unborn
00:01 The border
02:01 Journey to the center of the Earth
03:32 Changeling

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 31/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
22:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 7)
23:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 7) (AP)
00:05 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 7)
02:45 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 7) (AP)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
05:20 Promo

Cinemax

06:40 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
07:00 Turnul lui Suso
(spa., 2007, com.) (AP)
08:40 Ore de vara
(fra., 2008, drama) (12)
10:20 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
12:20 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
13:50 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
15:50 Cafeneaua vedetelor Geoffrey Rush
16:15 Nu-ti face griji pentru mine
(fra., 2006, drama) (AP)
17:50 Turnul lui Suso
(spa., 2007, com.) (AP)
19:25 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (AP)
21:00 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
22:45 Gheata neagra
(fin.-ger., 2007, drama) (15)
00:30 Supersoldatul SS
(sua, 2006, horror) (15)
02:00 Afaceri interne
(sua, 1990, polit.) (18)
04:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 4) (15)
04:50 Rebelul
(viet., 2006, actiune) (AP)

HBO

06:00 Partenerul ideal
(sua, 1997, com. rom.) (12)
07:40 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
09:40 Nancy Drew
(sua, 2007, avent.) (12)
11:15 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
12:50 Uranya
(it.-gre., 2006, com.) (12)
14:25 Sticky & Sweet
Madonna in concert la Buenos Aires
16:30 In flagrant delict
(engl., 2008, com.) (15)
18:05 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 5) (18)
22:55 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 6) (18)
23:50 Tenacious D - Pana destinului
(sua-ger., 2006, com. muz.) (15)
01:25 Numarul 23
(sua, 2007, drama) (15)
03:05 Dealuri insangerate 2
(sua, 2007, horror) (18)
04:35 Istoria secreta
Viol in Congo (sua, 2008, f. doc.) (18)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
06:30 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
07:00 Epava dinastiei Tang (f. doc.)
08:00 Paradisuri naturale (sua doc. nat.)
Templul tigrilor - Bandhavgarh
09:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
10:00 Musca-ma! (s. doc.)
Vietnam
11:00 Lei obraznici (doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Formarea oceanului
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
13:30 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
14:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
15:00 Musca-ma! (s. doc.)
Vietnam
16:00 Paradisuri naturale (sua, doc. nat.)
Ngorongoro - Leaganul vietii
17:00 Fortele aeriene pasaresti
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Marele Canion
19:00 sase grade fatale (sua, 2008, doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
20:30 Real? (s. doc.)
Chupacabra
21:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Formarea oceanului
22:00 Tabu (f. s. doc.)
Delicii extreme
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Nepal - Vietnam
00:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Formarea oceanului
01:00 Tabu (f. s. doc.)
Delicii extreme
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
02:30 Real? (s. doc.)
Chupacabra
03:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Formarea oceanului
04:00 Tabu (f. s. doc.)
Delicii extreme
05:00 sase grade fatale (sua, 2008, doc.)

ProCinema

07:15 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 12)
07:45 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 6)
08:15 Fanfan la Tulipe
(it.-fra., 1952, avent., a-n)
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 13)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
14:15 Teleshopping
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 25)
15:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:30 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 15)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 16)
16:30 Poate anul viitor
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 26)
19:00 Serii fara limite
intre arta si stiinta
20:00 intoarcerea marelui blond
(fra., 1974, com.)
22:00 Filmul de 10
Angajatul lunii (sua, 2004, com.) (15)
00:00 Fete muncitoare
(sua, 1999, f. doc.)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 10)
01:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 17)
02:15 Angajatul lunii
(sua, 2004, com.)
03:45 Lumea PRO CINEMA

ELVIS