Digi TV Film: Program TV: 17-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:00 Nights in Rodanthe
10:00 The tale of Despereaux
11:32 Journey to the center of the Earth
13:02 The express
15:30 The curious case of Benjamin Button
18:30 The unborn
20:00 Changeling
22:31 Body of lies
01:01 Troy
04:00 Journey to the center of the Earth
05:31 The unborn

Digi Film 2

06:01 Frost Nixon
08:00 Body of lies
10:30 The curious case of Benjamin Button
13:30 The unborn
15:01 The tale of Despereaux
16:32 Star Wars: The clone wars
18:30 Journey to the center of the Earth
20:00 Role models
22:00 Nights in Rodanthe
00:01 Far and away
02:32 The curious case of Benjamin Button
05:30 Role models

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
08:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 1)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 25)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 26)
16:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 34)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 5)
19:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 7)
22:10 Arta in actiune
Artele martiale in filme
00:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 3)
01:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4)
02:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
02:50 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 5)
04:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

06:35 Cafeneaua vedetelor Estevez Norton
07:00 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
08:50 Pentru Roseanna
(sua, 1997, com.) (AP)
10:25 Aproape adevarat
(fra., 2007, com.) (AP)
11:55 Credem in dragoste
(chi., 2007, drama) (AP)
13:50 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (AP)
15:25 soimul moare
(sua, 2006, drama) (12)
17:10 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
19:00 Elizabeth
(engl., 1998, drama) (12)
21:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (AP)
22:40 Campiile mortii
(engl., 1984, dr. razb.) (12)
01:00 Jerusalema
(sud afr., 2008, actiune) (12)
02:55 13 m2
fra., 2007, polit.) (12)
04:20 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 5) (15)
05:10 Nimic de pierdut
(hol., 2008, thrill.) (15)

HBO

06:00 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
08:10 Puterea numelui
(ind.-sua, 2006, drama) (12)
10:10 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds (sua, 2008, f. muz.)
11:25 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
14:35 Baschetii fermecati 2
(sua, 2006, com.)
16:00 Plan de joc
(sua, 2007, com.) (12)
17:50 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
20:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 3) (15)
20:30 Asasinarea lui Jesse
James de catre lasul Robert Ford
23:10 Cred ca imi iubesc nevasta
(sua-ind., 2007, com. rom.) (15)
00:45 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
02:30 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)
04:10 Informatorii
(sua-ger., 2009, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
06:30 Real? (s. doc.)
Chupacabra
07:00 Megauzine (s. doc.)
Abrams
08:00 int?lniri periculoase (f. s. doc.)
Crocodili in criza
09:00 int?lniri periculoase (f. s. doc.)
Din nou la pitoni
10:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
11:00 Musca-ma! (s. doc.)
Vietnam
12:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Catedrala Chartres
13:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
Gange
14:00 Ursul (doc.)
15:00 Panda uriasi:
Muntii pierduti din Qinling (jap., f. doc.)
16:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
inviat din morti
17:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
Cazut din cer
18:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
Puterea
19:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
Lovit de trasnet
20:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Rupt in doua
21:00 Legiunea Straina
22:00 S.O.S. (engl., 2007, s. doc.)
Ambasada iraniana
23:00 Pierdut printre straini
inchis in Bali
00:00 Tabu (f. s. doc.)
Delicii extreme
01:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Rupt in doua
02:00 Legiunea Straina
03:00 S.O.S. (engl., 2007, s. doc.
Ambasada iraniana
04:00 Pierdut printre straini
inchis in Bali
05:00 Tabu (f. s. doc.)
Delicii extreme

ProCinema

07:45 Pro Motor
08:30 Teo
09:30 Teleshopping
09:45 Tabara Lazlo
sua, 2005, s. anim., episodul 13)
10:15 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 7)
10:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 26)
11:15 Descopera Romania
11:45 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
12:00 intoarcerea marelui blond
(fra., 1974, com.)
14:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 41)
14:30 Serviti, va rog!
16:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 9)
17:00 Buzduganul cu trei peceti
(rom., 1978)
19:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 18)
20:00 S-a regasit compania a 7-a
(fra., 1975, razboi-comedie)
22:00 CineTePrinde
Film artistic: Lemming (fra., 2005, drama)
00:45 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 4)
01:45 CineTePrinde
Film artistic: Lemming (fra., 2005, drama)
04:00 Lumea PRO CINEMA

ELVIS