Digi TV Film: Program TV: 18-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 The express
09:31 Star Wars: The clone wars
11:30 Role models
13:30 The curious case of Benjamin Button
16:30 Journey to the center of the Earth
18:01 Nights in Rodanthe
20:01 The tale of Despereaux
21:33 Frost Nixon
23:32 Something is gotta give
02:00 The tale of Despereaux
03:32 The express

Digi Film 2

07:31 Frost Nixon
09:31 The tale of Despereaux
11:02 Nights in Rodanthe
13:01 Body of lies
15:30 The express
18:01 Star Wars: The clone wars
20:01 The curious case of Benjamin Button
23:01 Journey to the center of the Earth
00:32 Unforgiven
03:00 Journey to the center of the Earth
05:32 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
11:05 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 1)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 27)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 28)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 10)
19:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 11)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 7) (AP)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
22:00 S.W.A.T-Trupe de elita
(sua, 2003, thrill. act.) (12)
00:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 5)
01:50 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
02:50 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 5)

Cinemax

06:40 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (AP)
07:00 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
09:35 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
11:20 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (15)
13:30 Cafeneaua vedetelor
Steven Zahn Werner Herzog
13:55 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
15:25 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (AP)
17:00 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
18:30 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
21:00 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (AP)
22:40 Protestul
(sua, 1970, dr. romantic.) (15)
00:30 Cealalta femeie
(ger., 2006, drama) (12)
02:15 Simpatie
(sua, 2007, drama) (12)

HBO

06:00 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
07:20 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
08:45 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
10:35 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
12:40 Un Craciun cu Dennis
(can-sua,2007,com.de fam.)
14:05 Catelul pompier
(sua-can., 2007, act. com.)
15:55 Bernard si Doris
(sua-eng.,2007,com.)
17:40 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
21:35 Stand-Up Caf?
(2008,s.com.,episodul 6)
22:05 Va curge sange
(sua,2007,drama)
00:40 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror) (18)
02:15 Femeile din umbra
(fra., 2008, dr. ist.) (15)

National Geographic

06:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Catedrala Chartres
07:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Rupt in doua
08:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Balene sub atac
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Razbunarea elefantilor
10:00 Dusmani intimi (doc.)
11:00 Musca-ma! (s. doc.)
Vietnam
12:00 Incredibila masinarie umana
(sua, 2007, doc.)
13:00 Culise (s. doc.)
Translant de urgenta
14:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
15:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Regele-urs
16:00 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Castilia
16:30 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Rasplata pelerinului
17:00 Generali in razboi (f. doc.)
Batalia din Ardeni
18:00 Dubai: Miracol sau miraj?
(f. doc.)
19:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Burj al Arab
20:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Coliziune in aer
21:00 Lumina de la capatul lumii (s. doc.)
Muntele magic
22:00 Lumina de la capatul lumii (s. doc.)
Mongolia
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
00:00 Lumina de la capatul lumii (s. doc.)
Muntele magic
01:00 Lumina de la capatul lumii (s. doc.)
Mongolia
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
03:00 Incredibila masinarie umana
(sua, 2007, doc.)

ProCinema

07:45 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 18)
08:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
09:00 Teleshopping
09:15 Pro Motor
10:15 Megastar
( aus., 2003, episodul 36) - Vince Vaughn
10:45 Zoom in 10
11:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 9)
12:00 Buzduganul cu trei peceti
(rom., 1978)
14:00 Lumea PRO CINEMA
14:30 Serviti, va rog!
16:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 10)
17:00 Dragoste de tata
(sua, 2000, drama) (AP)
19:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 19)
20:00 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 13)
21:00 Noi, cei din linia intai
(rom., 1985)
22:45 Drumul dragonului
(hongk., 1972, actiune)

ELVIS