Digi TV Film: Program TV: 19-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:01 The curious case of Benjamin Button
09:01 Journey to the center of the Earth
10:32 Body of lies
13:00 Star Wars: The clone wars
15:00 Role models
17:00 The curious case of Benjamin Button
20:00 Nights in Rodanthe
22:00 The unborn
23:31 Far and away

Digi Film 2

07:30 The unborn
09:00 Role models
11:00 The curious case of Benjamin Button
14:01 Frost Nixon
16:02 The tale of Despereaux
17:33 Body of lies
20:02 Star Wars: The clone wars
22:01 Journey to the center of the Earth
23:32 Fear and loathing in Las Vegas

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 32/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
22:00 Detectivii din Queensland
(aus., 2008, s. politist, episodul 10)
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 3) (AP)
00:05 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
02:05 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 10)
02:55 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 3) (AP)
03:50 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Finala din 66
(engl., 2006, com.) (AP)
08:35 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (AP)
10:10 Amal
(can., 2007, drama) (12)
11:50 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
13:20 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (AP)
15:10 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
17:10 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
19:25 Finala din 66
(engl., 2006, com.) (AP)
21:00 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (AP)
23:00 Sweeney Todd
Barbierul diabolic din Fleet Street
00:55 Ultima sansa
(sua, 1997, act. com.) (12)
02:40 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
04:05 Pacatele tineretii
(sua, 1996, drama) (15)

HBO

06:00 Un Craciun cu Dennis
(can.-sua, 2007, com. de fam.)
07:25 Catelul pompier
(sua-can., 2007, act. com.)
09:15 Bernard si Doris
(sua-engl., 2007, com.) (12)
10:55 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
12:45 Ratatouille
(sua, 2007, f. doc.)
14:35 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
15:55 Sticky & Sweet
Madonna in concert la Buenos Aires
18:00 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Ed TV
(sua, 1999, com.) (12)
22:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 3)
22:30 Idiocratie
(sua, 2006, avent.) (15)
23:55 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
01:45 Nivelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
03:20 Ed TV
(sua, 1999, com.) (12)
05:20 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 3) (15)

National Geographic

06:00 Dubai: Miracol sau miraj?
(f. doc.)
07:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
10:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
11:00 Rechinul-tigru (doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Contact extraterestru
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
13:30 Real? (s. doc.)
Chupacabra
14:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
15:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tehnologie romana
19:00 In capcana (f. s. doc.)
Accident de tren in Osaka
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
20:30 Real? (s. doc.)
Profileri
21:00 Pierdut printre straini
Venezuela Blues
22:00 Curaj (s. doc.)
Inalta tensiune
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.)
00:00 Pierdut printre straini
Venezuela Blues
01:00 Curaj (s. doc.)
Inalta tensiune
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
02:30 Real? (s. doc.)
Profileri
03:00 Pierdut printre straini
Venezuela Blues
04:00 Curaj (s. doc.)
Inalta tensiune
05:00 In capcana (f. s. doc.)
Accident de tren in Osaka

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 8)
08:30 Dragoste de tata
(sua, 2000, drama) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 14)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
15:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 19)
16:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
16:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 7)
17:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 1)
18:00 Foc din cer
(sua, 2001, f. de cat.) (AP)
20:00 Sub lava de foc
(sua, 2006, f. de cat.) (12)
22:00 Razboiul lumilor
(sua, 2005, f. SF de act.)
00:00 Majoretele
(sua, 1997, f. doc.)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 11)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 15) (15)
02:15 Baietii de aur
Drama, Franta, 2008
03:00 Razboiul lumilor
(sua, 2005, f. SF de act.) (15)
04:30 Majoretele
(sua, 1997, f. doc.) (18) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS