Digi TV Film: Program TV: 20-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Nights in Rodanthe
09:31 Inkheart
11:31 The curious case of Benjamin Button
14:31 The tale of Despereaux
16:03 Star Wars: The clone wars
18:01 Role models
20:02 Body of lies
22:30 Journey to the center of the Earth
00:00 The border
02:00 The unborn
03:31 Star Wars: The clone wars
05:31 Role models

Digi Film 2

06:03 Star Wars: The clone wars
08:00 The express
10:30 Journey to the center of the Earth
12:01 Role models
14:01 Body of lies
16:31 Inkheart
18:30 The unborn
20:00 Yes man
22:01 The curious case of Benjamin Button
01:01 Troy
04:00 Yes man

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 1)
10:55 Zoom
12:00 Schimbul trei
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5) (12)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 6) (12)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5) (12)
02:50 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 6) (12)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
04:45 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Dennis Hopper
07:00 Impotriva curentului
(sua, 2007, drama) (15)
08:30 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (AP)
10:20 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
12:20 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (AP)
13:50 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
16:00 Zambeste
(sua, 1975, com.) (AP)
17:50 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (15)
19:25 Impotriva curentului
(sua, 2007, drama) (15)
21:00 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
22:35 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama) (12)
00:15 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (15)
02:15 Credinciosii
(sua, 2007, horror) (18)
03:55 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama)
05:30 Regatul garguilor
(sua, 2007, actiune) (12)

HBO

06:00 Ratatouille
(sua, 2007, f. doc.)
07:50 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
09:10 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
10:40 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
12:50 Cronicile din Narnia
Printul Caspian
15:20 Aaa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
16:45 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
18:15 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
20:00 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
21:30 Tenacious D - Pana destinului
(sua-ger., 2006, com. muz.) (15)
23:05 In spatele liniilor inamice 2
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
00:40 Dincolo de aparente
(sua, 2000, thrill.) (15)
02:50 Hitman
(fra.-sua, 2007, actiune)
04:20 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
06:30 Real? (s. doc.)
Profileri
07:00 In capcana (f. s. doc.)
Ocean extrema urgenta
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Pierdut printre straini
Venezuela Blues
10:00 Curaj (s. doc.)
Inalta tensiune
11:00 Fortele aeriene pasaresti
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Pericol de tsunami
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
13:30 Real? (s. doc.)
Profileri
14:00 Pierdut printre straini
Venezuela Blues
15:00 Curaj (s. doc.)
Inalta tensiune
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Cobra regala (f. doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Lumi extraterestre
19:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Hawaii Superferry
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Toscana
20:30 Real? (s. doc.)
Exorcism
21:00 Ingineri (s. doc.)
Turnul Taipei 101
22:00 Megauzine (s. doc.)
Winnebago
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.)
00:00 Ingineri (s. doc.)
Turnul Taipei 101
01:00 Megauzine (s. doc.)
Winnebago
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Toscana
03:00 Ingineri (s. doc.)
Turnul Taipei 101
04:00 Megauzine (s. doc.)
Winnebago
05:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Hawaii Superferry

ProCinema

07:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 14) (reluare)
08:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 8)
08:30 Foc din cer
(sua, 2001, f. de cat.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 15)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 1)
15:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 8)
16:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 2) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare:
Veronica
21:30 Comedia in esenta tare:
Veronica
22:00 Filmul de 10: Pepita
( aus., 2002, com.) (15)
00:00 Tripletele sexy
(sua, 1998, f. doc.) (18)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 12)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 16) (15)
02:15 Baietii de aur
Drama, Franta, 2008
03:00 Pepita
( aus., 2002, com.) (15) (reluare)
04:30 Tripletele sexy
(sua, 1998, f. doc.) (18) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS