Digi TV Film: Program TV: 21-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 The curious case of Benjamin Button
10:31 The express
13:00 The tale of Despereaux
14:32 Journey to the center of the Earth
16:03 Yes man
18:00 Inkheart
20:00 Frost Nixon
22:01 The curious case of Benjamin Button
01:01 The last samurai
03:30 Body of lies

Digi Film 2

06:01 The tale of Despereaux
07:31 Journey to the center of the Earth
09:01 Body of lies
11:31 The unborn
13:00 Role models
15:00 The curious case of Benjamin Button
18:00 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 2)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 2) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 13)
23:00 Vampiri, crime si povesti
Vampiri, crime si povesti de dragoste
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 13)
02:50 Vampiri, crime si povesti
Vampiri, crime si povesti de dragoste
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
08:40 Cafeneaua vedetelor
Kate Winslet
09:05 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (AP)
10:40 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (AP)
12:25 Zambeste
(sua, 1975, com.) (AP)
14:15 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (15)
15:50 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (AP)
17:35 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
19:20 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (AP)
21:00 Educatia lui Charlie Banks
(sua, 2007, drama) (15)
22:40 Elizabeth
(engl., 1998, drama) (12)
00:40 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
02:50 Ascensiunea lui Carlito
(sua, 2005, actiune) (15)
04:25 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
04:45 Sherrybaby
(sua, 2006, drama) (15)

HBO

06:00 Cronicile din Narnia
Printul Caspian
08:30 Pe platourile de filmare
09:00 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
10:30 Vise americane
(sua,2006,com.)
12:15 Regasirea
(sua,2005,drama)
14:05 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
16:00 Across the Universe
(sua,2007,drama)
18:10 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
20:00 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
21:35 Confetti
(sua, 2006, com. rom.) (15)
23:15 Nu ma cheama Gary
(sua, 1998, com.) (15)
00:55 Seducatorul fara chip
(sua, 2007, thrill.) (15)
02:45 Caminul ororilor 2
(sua, 2007, horror) (18)
04:20 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Toscana
06:30 Real? (s. doc.)
Exorcism
07:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
Cazinou de Vegas
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Ingineri (s. doc.)
Turnul Taipei 101
10:00 Megauzine (s. doc.)
Winnebago
11:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Trasnetul
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Toscana
13:30 Real? (s. doc.)
Exorcism
14:00 Ingineri (s. doc.)
Turnul Taipei 101
15:00 Megauzine (s. doc.)
Winnebago
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Sharkville (f. doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Moartea Soarelui
19:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
20:30 Real? (s. doc.)
Combustie umana
21:00 Conspiratii istorice (f. s. doc.)
Romanovii
22:00 Arme de razboi (s. doc.)
Mitraliera
23:00 Sa nu-i spui mamei:
Venezuela (doc.)
00:00 Conspiratii istorice (f. s. doc.)
Romanovii
01:00 Arme de razboi (s. doc.)
Mitraliera
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
02:30 Real? (s. doc.)
Combustie umana
03:00 Conspiratii istorice (f. s. doc.)
Romanovii
04:00 Arme de razboi (s. doc.)
Mitraliera
05:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)

ProCinema

07:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 15)
08:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 9)
08:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 16)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 2)
15:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 9)
16:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 3) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare:
Veronica
21:30 Comedia in esenta tare:
Veronica
22:00 Filmul de 10:
Omul invizibil
00:15 Clasa boboacelor
(sua, 1998, f. doc.) (18)
01:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 13) (15)
01:45 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 17) (15)
02:30 Stralucirea
(engl., 1980, thrill.) (15)
04:30 Baietii de aur
Drama, Franta, 2008
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS