Digi TV Film: Program TV: 22-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:00 Kit Kittredge: An american girl
08:01 The tale of Despereaux
09:32 Role models
11:31 Journey to the center of the Earth
13:02 The curious case of Benjamin Button
16:00 Nights in Rodanthe
18:00 Yes man
20:01 The unborn
21:32 Role models

Digi Film 2

08:30 The unborn
10:00 Yes man
12:02 Frost Nixon
14:01 Inkheart
16:00 The express
18:31 The tale of Despereaux

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 2) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 3)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 3) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
23:00 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 11)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
02:50 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 11)
03:45 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
04:40 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
Geoffrey Rush
07:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (AP)
08:40 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (AP)
10:25 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (AP)
12:10 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (AP)
13:55 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
15:40 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (AP)
17:15 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (AP)
18:55 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
21:00 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (12)
22:45 Expirat
(sua, 2007, com.) (AP)
00:30 O fata ca mine
(sua, 2006, drama) (AP)
01:55 Partener de viata
(engl., 1990, drama) (15)
03:30 Ploaie de vara
(spa.-engl., 2006, dr. romantic.) (15)
05:25 Pink Floyd: The Wall
(engl., 1982, dr. muz.) (15)

HBO

06:00 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
07:55 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
10:05 Eu si monstrul meu
(sua-engl.,2007,avent.,)
11:55 Baschetii fermecati 2
(sua,2006,com.)
13:30 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
15:05 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
16:35 Ora de varf 3
(sua, 2007, actiune) (12)
18:10 Plan de joc
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Ultimul rege al Scotiei
(sua-engl., 2006, thrill.) (15)
22:00 Bodyguard: Un nou inceput
(engl., 2008, actiune) (12)
23:30 Apa neagra
( aus., 2007, thrill.) (15)
01:00 Cred ca imi iubesc nevasta
(sua-ind., 2007, com. rom.) (15)
02:30 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
04:00 300 - Eroii de la Termopile
(sua, 2007, dr. ist.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
06:30 Real? (s. doc.)
Combustie umana
07:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Conspiratii istorice (f. s. doc.)
Romanovii
10:00 Arme de razboi (s. doc.)
Mitraliera
11:00 Cobra regala (f. doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Ciocniri cu asteroizii
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
13:30 Real? (s. doc.)
Combustie umana
14:00 Conspiratii istorice (f. s. doc.)
Romanovii
15:00 Arme de razboi (s. doc.)
Mitraliera
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Superliliecii
(f. doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Extinctia
19:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Kamchatka
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
20:30 Real? (s. doc.)
Paleoastronauti
21:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta
22:00 Musca-ma! (s. doc.)
India
23:00 Sa nu-i spui mamei:
Pakistam (f. doc.)
00:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta
01:00 Musca-ma! (s. doc.)
India
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
02:30 Real? (s. doc.)
Paleoastronauti
03:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta
04:00 Musca-ma! (s. doc.)
India
05:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta

ProCinema

07:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 16)
08:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 10)
08:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 17)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 3) (AP)
15:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:30 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP) (reluare)
16:30 Operatiunea Rainbow Warrior
(fra., 2006, drama)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 4) (AP)
19:00 Intre arta si stiinte
(sua, 2006, s. reality show, episodul 10)
20:00 Serii fara limite:
Expertul
21:00 Comedia in esenta tare:
Veronica
21:30 Comedia in esenta tare:
Veronica
22:00 Filmul de 10:
Fericire furata
00:00 Fete in uniforma
(sua, 1997, f. doc.) (18)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 14) (15)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 18) (15)
02:15 Baietii de aur
Drama, Franta, 2008
03:00 Fericire furata
(can., 2005, thrill.) (12) (reluare)
04:30 Fete in uniforma
(sua, 1997, f. doc.) (18) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS