Digi TV Film: Program TV: 23-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 Inkheart
08:30 Frost Nixon
10:31 The tale of Despereaux
12:03 The express
14:30 The unborn
16:00 Yes man
18:02 Role models
20:00 The curious case of Benjamin Button
23:00 Kit Kittredge: An american girl
01:01 Spacejam
02:31 Role models
04:30 Body of lies

Digi Film 2

07:01 Role models
09:00 Star Wars: The clone wars
11:00 Kit Kittredge: An american girl
13:00 The curious case of Benjamin Button
16:00 Nights in Rodanthe
18:00 Appaloosa
20:01 The tale of Despereaux
21:33 Body of lies
00:01 Something is gotta give
02:30 Star Wars: The clone wars
04:30 The tale of Despereaux

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 3) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 4)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 4) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
22:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 8)
23:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 8) (AP)
00:05 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 8)
02:45 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 8) (AP)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
08:45 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (AP)
10:30 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
12:05 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
14:10 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (15)
16:20 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (AP)
17:40 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (AP)
19:15 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
21:00 Ancheta asupra unui cetatean
(it., 1970, drama) (12)
22:55 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
00:45 Pacatele tineretii
(sua,1996,drama)
03:10 Inauntra
(fra.,2007,horror)
04:30 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 7) (15)
05:20 Iowa
(sua, 2005, polit.) (18)

HBO

06:00 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
07:35 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
09:05 Ora de varf 3
(sua,2007,actiune)
10:35 Plan de joc
(sua,2007,com)
12:25 Suflete pereche
(ind.,2007,drama)
14:40 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
16:20 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
17:40 Ratatouille
(sua, 2007, f. doc.)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Michael Clayton
(sua, 2007, polit.) (12)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 7) (18)
22:50 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 8)
23:50 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
01:15 Alb orbitor
(can.-braz.-jap.,2008)
03:15 Ciuperci
(irl.,2006 ,horror)
04:35 Necazul cu Dee Dee
(sua, 2005, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
06:30 Real? (s. doc.)
Paleoastronauti
07:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
In nordul arctic
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
In nordul arctic
10:00 Musca-ma! (s. doc.)
India
11:00 Sharkville (f. doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
13:30 Real? (s. doc.)
Paleoastronauti
14:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta
15:00 Musca-ma! (s. doc.)
India
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Superpradatori (doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Alunecari de teren
19:00 Orasul interzis (f. doc.)
Secretele
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
20:30 Real? (s. doc.)
Fantomele
21:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
22:00 Tabu (f. s. doc.)
Droguri
23:00 Sa nu-i spui mamei:
Balcani (f. doc.)
00:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
01:00 Tabu (f. s. doc.)
Droguri
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
02:30 Real? (s. doc.)
Fantomele
03:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
04:00 Tabu (f. s. doc.)
Droguri
05:00 Orasul interzis (f. doc.)
Secretele

ProCinema

07:15 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 17) (reluare)
07:45 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 11)
08:15 Operatiunea Rainbow Warrior
(fra., 2006, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 18)
11:00 Kripto, cainele erou
(sua, 2005, s. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 4)
15:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:30 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 22) (AP) (reluare)
16:30 Mica romanta
(fra.-sua, 1979, com.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 5) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Intre arta si stiinta
20:00 Fantoma din adancuri
(sua, 2005, drama) (AP)
22:00 Filmul de 10:
Nascuti asasini
00:30 Studentele sexy
(sua, 1997, f. doc.) (18)
01:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 15) (15)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 18)
02:45 Nascuti asasini
(sua, 1994, rd. mov.) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS