Digi TV Film: Program TV: 24-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 Appaloosa
09:00 Inkheart
11:01 The curious case of Benjamin Button
14:00 Nights in Rodanthe
16:01 Star Wars: The clone wars
18:00 Kit Kittredge: An american girl
20:01 Yes man
22:00 The tale of Despereaux
23:32 The unborn

Digi Film 2

06:02 Yes man
08:01 The express
10:30 Role models
12:30 Body of lies
15:01 Appaloosa
17:01 The curious case of Benjamin Button
20:01 Frost Nixon
22:01 Inkheart
00:01 The border
02:01 The curious case of Benjamin Button

AXN

08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 34)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 1)
12:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 1)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 29)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 30)
16:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 34)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
18:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 6)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
22:00 Diavolul in rochie albastra
(sua, 1995, thrill.) (15)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5)
01:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 6)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
02:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 6)
04:20 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
09:00 Zambeste
(sua, 1975, com.) (AP)
11:05 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
13:05 Cafeneaua vedetelor
Estevez / Norton
13:30 Nu-ti face griji pentru mine
(fra., 2006, drama) (AP)
15:05 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
17:10 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (AP)
19:00 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
21:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (AP)
23:15 Spaima si scarba in Las Vegas
(sua, 1998, drama) (15)
01:10 Timecode
(sua, 2000, drama) (AP)
02:45 Corpul
(spa., 2005, f. de scurt m.) (AP)
03:05 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)
04:05 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 8) (15)
04:55 Dillinger
(sua, 1973, polit., col., a-n) (15)

HBO

06:00 Altcineva
(engl., 2006, com.) (12)
07:15 Filme si vedete
07:40 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
09:05 Fete cu greutate
(sua, 2006, com.) (12)
10:45 Ed TV
(sua, 1999, com.) (12)
12:45 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
14:15 Podul de flori
(ger.-rom., 2008, f. doc.) (12)
15:50 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
16:50 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
18:40 Apocalipsa dupa soferi
(2008, doc.)
19:40 Renovare
(ger.-rom., 2009, drama) (AP)
20:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 4)
20:30 Canton
(rom., 2004, f. de scurt m.) (AP)
21:05 Apa
Drama, Romania, 2007
21:40 Fata galbena care rade
Comedie, Romania, 2008
22:00 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
23:40 Nunta lui Oli
Drama, Romania, 2009
00:10 Australia
(rom., 2009, f. doc.) (12)
01:20 Pescuit sportiv
(rom.-fra., 2007, drama) (15)
02:45 Asta e
(rom., 2001, f. doc.) (12)
03:15 Pe platourile de filmare
03:45 Dincolo de aparente
(sua, 2000, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
06:30 Real? (s. doc.)
Fantomele
07:00 Megauzine (s. doc.)
Winnebago
08:00 Intalniri periculoase (f. s. doc.)
Rechinul-vaca
09:00 Intalniri periculoase (f. s. doc.)
Creaturi cu lipici
10:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta
11:00 Musca-ma! (s. doc.)
India
12:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Hagia Sophia
13:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
Mississippi
14:00 Marele alb
(f. doc.)
15:00 Invazia meduzelor
(doc.)
16:00 Gladiatorii
(doc.)
17:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Colosseum
18:00 Interpol (s. doc.)
Sarpele
19:00 Interpol (s. doc.)
Furt de antichitati
20:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Eroare fatala
21:00 Legiunea Straina
22:00 In capcana (f. s. doc.)
Ocean extrema urgenta
23:00 Pierdut printre straini
Venezuela Blues
00:00 Tabu (f. s. doc.)
Droguri
01:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Eroare fatala
02:00 Legiunea Straina
03:00 In capcana
Anchete aeronautice
04:00 Pierdut printre straini
Venezuela Blues
05:00 Tabu (f. s. doc.)
Droguri

ProCinema

08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:45 Teleshopping
(recl.)
09:00 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 5) (AP)
09:30 Intre arta si stiinte
(sua, 2006, s. reality show, episodul 11)
10:30 Descopera Romania
11:00 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
11:15 Entertainment News
(episodul 1)
12:15 Pokemon:
Cometa Milennium
14:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 42)
14:30 Serviti, va rog
(2009, divertisment)
16:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 11)
17:00 Buzduganul cu trei peceti
(rom., 1978) (AP) Partea a doua
19:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 20)
20:00 Compania a 7-a sub clar de luna
(fra., 1977, razboi-comedie)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Munchen
01:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 5)
02:15 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Munchen
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS