Digi TV Film: Program TV: 25-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 The tale of Despereaux
08:32 Role models
10:30 Nights in Rodanthe
12:30 Body of lies
15:00 The curious case of Benjamin Button
18:00 Star Wars: The clone wars
20:00 Pride and glory
22:30 Appaloosa
00:31 Far and away
03:01 Kit Kittredge: An american girl
05:01 Star Wars: The clone wars

Digi Film 2

06:30 Body of lies
09:00 Kit Kittredge: An american girl
11:01 The unborn
12:30 Inkheart
14:30 Yes man
16:31 Role models
18:31 The tale of Despereaux
20:01 Nights in Rodanthe
22:00 The curious case of Benjamin Button
01:00 City of angels
03:00 The tale of Despereaux
04:31 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 1)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 35) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 2)
12:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 2) (AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 31)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 32)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 12)
19:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 13)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 8) (AP)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 5)
22:00 Vanatorii de fantome
(sua, 1984, com.) (12)
00:10 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 6)
01:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 5)
02:35 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 6)

Cinemax

07:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
09:00 Lasii
(spa., 2008, drama) (AP)
10:25 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (15)
12:15 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
13:55 Amal
(can., 2007, drama) (12)
15:35 Purple Violets
(sua, 2007, dr. romantic.) (AP)
17:20 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (AP)
19:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
21:00 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
22:50 N-am chef de nimic
(can.-sua, 2007, com.) (12)
00:25 Sweeney Todd
Barbierul diabolic din Fleet Street
02:20 Rosewood
(sua, 1997, drama) (15)
04:40 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 9) (15)
05:30 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)

HBO

06:00 Liga dreptatii: Noua frontiera
(sua, 2008, f. doc.) (12)
07:20 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)
09:05 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
10:35 Premiile Emmy 2009
(2009, divertisment)
12:40 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
14:15 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
16:05 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
17:50 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Vagabondul milionar
(engl.-sua, 2008, drama) (15)
22:00 Curaj nebanuit
(sua- aus., 2007, thrill.) (15)
00:00 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
01:30 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
03:35 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 7) (18)
04:30 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 8) (18)
05:25 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)

National Geographic

06:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Hagia Sophia
07:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Eroare fatala
08:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Zombi-aligatori
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Pofta de leu
10:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Marele rechin alb
11:00 Musca-ma! (s. doc.)
India
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sex
13:00 In pantec: Sarcina multipla
(doc.)
14:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta
15:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Leul
16:00 Craniile de cristal:
Dincolo de legenda (f. doc.)
17:00 Generali in razboi (f. doc.)
Midway
18:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
19:00 Enigmele mortilor (f. s. doc.)
Craniul lui Hitler
20:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Rupt in doua
21:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
22:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sfarsitul Terrei
00:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
01:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sfarsitul Terrei
03:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sex
04:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Pastratori de vise
05:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Amazon

ProCinema

08:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 20)
08:45 Teleshopping
(recl.)
09:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 9)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:15 Megastar
( aus., 2003, episodul 37)
10:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 11)
12:00 Buzduganul cu trei peceti
(rom., 1978) (AP) (reluare)
14:00 Lumea PRO CINEMA
14:30 Serviti, va rog
(2009, divertisment)
16:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 12)
17:00 Cainele meu Skip
(sua, 2000, f. avent.fam.) (AP)
19:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 21)
20:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 14)
21:00 Noi, cei din linia intai
(rom., 1985) (AP)
22:45 Casa mortii 2: Masacrul mortilor
(sua, 2005, horror) (15)
00:45 Noi, cei din linia intai
(rom., 1985) (AP) (reluare)
02:15 Casa mortii 2: Masacrul mortilor
(sua, 2005, horror) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA

ELVIS