Digi TV Film: Program TV: 26-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 The unborn
08:31 Pride and glory
11:00 Yes man
13:01 The curious case of Benjamin Button
16:01 The tale of Despereaux
17:33 Body of lies
20:00 He is just not that into you
22:31 Role models

Digi Film 2

07:32 Nights in Rodanthe
09:31 He is just not that into you
12:00 Role models
14:00 Star Wars: The clone wars
16:01 Inkheart
18:00 Appaloosa
20:01 The unborn
21:31 Yes man

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Joan din Arcadia
10:00 Sue Thomas
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Foc salbatic
13:00 Dr. House
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 The Amazing Race
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
18:00 Foc salbatic
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
22:00 Detectivii din Queensland
23:00 Genesis
00:05 David Letterman Show
01:05 Dr. House
02:05 Detectivii din Queensland
02:50 Genesis
03:45 Schimbul trei
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
08:40 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
10:35 Purple Violets
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
12:20 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
14:15 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
15:55 Ore de vara
(fra., 2008, drama) (12)
17:35 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
19:20 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
21:00 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
22:50 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama) (15)
00:30 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (15)
00:45 intuneric total
(sua, 2000, S.F.) (15)
02:30 Cealalta femeie
(ger., 2006, drama) (15)
04:20 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (18)

HBO

06:00 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
07:40 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
09:30 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
11:15 Partenerul ideal
(sua, 1997, com. rom.) (12)
12:55 Hannah Montana si Miley Cyrus
Best of Both Worlds
14:10 Regasirea
(sua, 2007, com.) (12)
15:50 Visand la Beverly Hills
(sua, 1999, com.) (12)
17:45 Bernard si Doris
(sua-engl., 2007, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)
21:40 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 4) (15)
22:10 Femeile din umbra
(fra., 2008, dr. ist.) (15)
00:05 Informatorii
(sue-ger,2009,polit)
01:00 Stiu cine m-a ucis
(sua,2007,thrill)
03:25 Legenda vie
(sua,2007,actiune)
05:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 4) (15
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) Manu-Padurea ascunsa
09:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Pastratori de vise
10:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Amazon
11:00 Superliliecii
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
13:30 Real?
(s. doc.) - Fantomele
14:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Pastratori de vise
15:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Amazon
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)-Denali-Tinutul extremelor
17:00 Salbaticul Rio
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Amenintarea vulcanilor
19:00 In capcana
(f. s. doc.) - Cutremur devastator
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
20:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
21:00 Pierdut printre straini
Teroare ?n Filipine
22:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
23:00 Sa nu-i spui mamei
(f. doc.)
00:00 Pierdut printre straini
Teroare ?n Filipine
01:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
02:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
03:00 Pierdut printre straini
Teroare ?n Filipine
04:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
05:00 In capcana
(f. s. doc.) - Cutremur devastator

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
08:30 Cainele meu Skip
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
11:00 Kripto, cainele erou
11:30 Happy Hour
12:45 Teleshopping
13:00 Teo (reluare)
14:15 Teleshopping
14:30 Lumea PRO CINEMA
15:15 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:30 Un medic in familie
16:30 Crimele din Midsomer
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite: Supernatural
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
22:00 Filmul de 10: Razboiul lumilor
A doua invazie
23:45 Placeri X-treme
00:45 South Park
01:15 Dovada
02:15 Baietii de aur
03:00 Razboiul lumilor: A doua invazie
04:30 Placeri X-treme
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

ELVIS