Digi TV Film: Program TV: 27-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:01 Body of lies
10:30 Inkheart
12:31 Appaloosa
14:30 Nights in Rodanthe
16:30 Yes man
18:31 The tale of Despereaux
20:03 Star Wars: The clone wars
22:00 The curious case of Benjamin Button
01:00 City of angels
03:00 The unborn
04:31 The tale of Despereaux

Digi Film 2

07:31 The curious case of Benjamin Button
10:31 Star Wars: The clone wars
12:30 Pride and glory
15:00 The express
17:32 He is just not that into you
20:01 Role models
22:02 The unborn
23:30 Spacejam
23:30 The bridges of Madison County
02:00 Pride and glory
04:30 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Joan din Arcadia
10:00 Sue Thomas
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Foc salbatic
13:00 Dr. House
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 The Amazing Race
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
18:00 Foc salbatic
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
22:00 Daune si interese
23:00 Daune si interese
00:01 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 Daune si interese
02:50 Daune si interese
03:40 Schimbul trei
04:45 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
- Dennis Hopper (12)
07:00 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
08:50 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
10:30 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (12)
11:50 Ore de vara
(fra., 2008, drama) (12)
13:30 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
15:05 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
17:15 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
19:20 Scoala pentru toti
21:00 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
22:30 Amarcord
(it.-fra., 1973, com.) (15)
00:30 Rebelul
(viet., 2006, actiune) (15)
02:15 Nimic de pierdut
(hol., 2008, thrill.) (15)
03:45 Mana
(sua, 1981, horror)
05:30 Un prieten mortal
(sua, 1986, horror) (18)

HBO

06:00 Hannah Montana si Miley Cyrus
Best of Both Worlds
07:10 Regasirea
(sua, 2007, com.) (12)
08:50 Visand la Beverly Hills
(sua,1999,com)
10:40 Podul de flori
(ger-rom,2008,f.doc)
12:10 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
13:35 In flagrant delict
(engl., 2008, com.) (15)
15:10 Catelul pompier
(sua-can., 2007, act. com.)
17:00 Un Craciun cu Dennis
(can.-sua, 2007, com. de fam.)
18:25 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
21:30 In valea terebintilor
(sua, 2007, drama) (15)
23:25 Jurnalul unui scandal
(engl., 2006, drama) (15)
00:55 Transfer de captivi
(sua-sud,2007,drama)
02:55 Nivelul groazei
(sua,2007,horror)
04:30 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
06:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
07:00 Sase grade fatale
(sua, 2008, doc.)
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)-Denali-Tinutul extremelor
09:00 Pierdut printre straini
Teroare ?n Filipine
10:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
11:00 Superpradatori
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) Nucleul Pamantului
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
13:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
14:00 Pierdut printre straini
Teroare in Filipine
15:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
16:00 Paradisuri naturale
Patagonia-Viata la capatul Pamantului
17:00 Superfelinele din Kalahari
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele
19:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
20:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
21:00 Ingineri
(s. doc.) - Observatorul Keck
22:00 Megauzine
(s. doc.) - Camioane
23:00 Sa nu-i spui mamei
(f. doc.)
00:00 Ingineri
(s. doc.) - Observatorul Keck
01:00 Megauzine
(s. doc.) - Camioane
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
02:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Observatorul Keck
04:00 Megauzine
(s. doc.) - Camioane
05:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera

ProCinema

07:30 Tabara Lazlo
08:00 Kripto, cainele erou
08:30 Crimele din Midsome
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
11:00 Din culisele Hollywood-ului
11:30 Happy Hour
12:45 Teleshopping
13:00 Teo (reluare)
14:15 Teleshopping
14:30 Dadaca
15:15 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:30 Un medic in familie
16:30 Crimele din Midsomer
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare
Veronica
21:30 Comedia in esenta tare
Veronica
22:00 Filmul de 10:
Fara complicatii
23:45 Placeri X-treme
00:45 South Park
01:15 Dovada
02:15 Baietii de aur
03:00 Fara complicatii
04:30 Placeri X-treme
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

ELVIS