Results 1 to 4 of 4

Thread: Sagem D-BOX kerkoj ccam ju lutem me ndihmoni

 1. #1
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Lightbulb Sagem D-BOX kerkoj ccam ju lutem me ndihmoni

  kerkoj ccam per Sagem D-BOX

 2. #2
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Sagem D-BOX kerkoj ccam ju lutem me ndihmoni

  thuaji cfare imagine peredor. po qe se perdor enigma ose neutrino munde ta shkarkoshe online ne qofte se e ke te lidhur me internet eshte shume e thieshte

 3. #3
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Sagem D-BOX kerkoj ccam ju lutem me ndihmoni

  neutrino me ndihmon dote qe ta gjej flm

 4. #4
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Sagem D-BOX kerkoj ccam ju lutem me ndihmoni

  shoku online update futu ketu ne aparat dhe cmd download gjeji cccam dhe instaloje por duhet te kesh parasyshe qe duhet te besh konfigurimet me pare tek boxi te vendosesh IP TE BOXI ose ndryshe manualishte me ftp ne qofte se nuke mundesh ta beshe me keto menyra me kontakto ne msn ose skype

Similar Threads

 1. Question me ndihmoni ju lutem
  By ajdogan in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 02-10-2009, 18:17:47
 2. Me ndihmoni ju lutem
  By omeri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 27-06-2009, 15:37:06
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 12:40:31
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17
 5. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 22-12-2008, 15:26:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •