Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Sky Italia

 1. #1

  Arrow Sky Italia

  Mirembrema te gjitheve.Ka ndonjeri nga ju te reja lidhur me s** it*** per punimin me cccam.Faleminderit.

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Sky Italia

  Quote Originally Posted by kris78 View Post
  Mirembrema te gjitheve.Ka ndonjeri nga ju te reja lidhur me s** it*** per punimin me cccam.Faleminderit.
  asgje per momentin...

 3. #3
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Re: Sky Italia

  them se shume shpejt do ja bojne buuum

 4. #4
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: Sky Italia

  po qe do hapet do hapet nuk diskudohet!mjafton durim!

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: Sky Italia

  nuk e kuptoj dhe une kete gje mjafton qe ata qe kane serverin te blejne karten dhe keshtu shpetojme ne por mbase fsshihet dicka tjeter mbrapa ku i dihet ose po ndrojne cartelen dhe nuk ka ne treg gje qe me duket e pa mundeshme pasi reklamen e abonimeve te s.y e shikojme ne shume kanale ita

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Sky Italia

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  nuk e kuptoj dhe une kete gje mjafton qe ata qe kane serverin te blejne karten dhe keshtu shpetojme ne por mbase fsshihet dicka tjeter mbrapa ku i dihet ose po ndrojne cartelen dhe nuk ka ne treg gje qe me duket e pa mundeshme pasi reklamen e abonimeve te s.y e shikojme ne shume kanale ita

  lexo temen e lajmeve te reja, te kuptosh pse nuk hapet sky.

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: Sky Italia

  asnjegje nuk kuptohet aty njeri thote keshtu e njeri ashtu te gjithe vetem supozime bejne asnjeri nuk e di te sakte

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Sky Italia

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  asnjegje nuk kuptohet aty njeri thote keshtu e njeri ashtu te gjithe vetem supozime bejne asnjeri nuk e di te sakte
  nuk ka asnje supozim, perpara se te thuash nej gje duhet te jesh i sigurte ne ate qe thua, kurse ti shkruan qe mjaft te blehs nje karte sky dhe ta fusim ne server, po pse deri dje si e kishim? ashtu e kishim, por problemi tashi eshte qe sky ka ndryshu strukturen e kodeve len ne ecm dhe emulatori qe quhet cccam nuk e lexon me kete strukturen e re te sky.

  te gjithe po presin ndonje freskim te emulatorit nese do te kete.

 9. #9
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Re: Sky Italia

  shume shpejt ....do dali...

 10. #10
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Sky Italia

  Quote Originally Posted by keep2 View Post
  po kur do dale se na shkatroi nervat ky Sky
  momentalisht ska ndermend
  te presim ndonje jave pastaj te shofim mos kemi lajme.

  llafe ka plot por asgje nuk verifikohet dhe fjalet ndahen mes genjeshtrave dhe humbjes kohes perderisa fakte ska.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. looking for sky italia
  By faust91 in forum CCcam Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 03-03-2009, 23:28:18
 2. I need sky italia (only sky italia)
  By croshadow in forum Gbox Exchange: Local
  Replies: 2
  Last Post: 22-02-2009, 11:03:12
 3. I search Sky Italia - I suche Sky Italia - Je cherche Sky Italia
  By Technojunky in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 0
  Last Post: 23-12-2008, 02:24:37
 4. sky italia et usa
  By ima93 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 13-10-2006, 00:33:06

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •