Digi TV Film: Program TV: 29-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Star Wars: The clone wars
08:31 The curious case of Benjamin Button
11:31 The tale of Despereaux
13:03 Body of lies
15:30 Inkheart
17:30 He is just not that into you
20:01 Role models
22:02 The unborn
23:30 Something is gotta give

Digi Film 2

07:31 Role models
09:30 Nights in Rodanthe
11:31 The unborn
13:00 The express
15:31 The curious case of Benjamin Button
18:31 The tale of Despereaux
20:02 Body of lies
22:30 Kit Kittredge: An american girl

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Joan din Arcadia
10:00 Sue Thomas
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Foc salbatic
13:00 Dr. House
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 The Amazing Race
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
18:00 Foc salbatic
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
22:00 in slujba diavolului
23:00 Eli Stone
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
02:00 in slujba diavolului
02:50 Eli Stone
03:35 Schimbul trei
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
08:50 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (12)
09:10 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
11:40 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
13:30 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
15:15 Cafeneaua vedetelor: Bill Maher
15:40 Credem in dragoste
(chi., 2007, drama) (15)
17:35 Finala din \\\'66
engl., 2006, com.) (12)
19:05 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
21:00 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
23:15 Credinciosii
(sua, 2007, horror) (18)
00:55 ancheta asupra unui cetatean
(it., 1970, drama) (15)
02:50 Povestea unei fete
( aus., 1984, f. de scurt m.) (15)
03:20 Timecode
(sua, 2000, drama) (15)
04:55 Parasomnia
(sua, 2008, horror) (18)

HBO

06:00 Altcineva
(engl., 2006, com.) (12)
07:15 Asasinarea lui Jesse James
de catre lasul Robert Ford
09:50 Michael Clayton
(sua, 2007, polit.) (12)
11:50 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
13:15 Pe platourile de filmare
13:45 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
15:10 Ultimul Mimzy
(sua, 2007, avent.)
16:45 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
18:35 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
20:00 Va curge sange
(sua, 2007, drama) (15)
22:30 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
23:45 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
01:10 Katie Morgan:
Despre jucariile sexuale
01:40 Katie Morgan:Porno 101
(sua, 2007, f. doc.) (18)
02:10 Bordelul: Music-hall
(sua, 2008, f. doc.) (18)
02:50 Bordelul: Vino la petrecere!
03:20 Real Sex:Unora le place fierbinte
(sua, 2006, f. doc.) (18)
04:05 Caminul ororilor 2
(sua, 2007, horror) (18)
05:35 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
06:30 Real?
(s. doc.) - Puteri supraomenesti
07:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
08:00 Paradisuri naturale
Kamchatka-Siberia interzisa
09:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - Incidentul Roswell
10:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Tancul
11:00 Superfelinele din Kalahari
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Misterele lunii
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
13:30 Real?
(s. doc.) - Puteri supraomenesti
14:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - Incidentul Roswell
15:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Tancul
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)-Borneo-Insula salbatica
17:00 Rechinul viitorului
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
20:30 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
21:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
22:00 Musca-ma
(s. doc.) - Borneo
23:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
00:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
01:00 Musca-ma
(s. doc.) - Borneo
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
02:30 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
03:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
04:00 Musca-ma
(s. doc.) - Borneo
05:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz

ProCinema

06:00 Apropo TV
08:00 Tabara Lazlo
08:30 Crimele din Midsomer
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
11:00 Din culisele Hollywood-ului
11:30 Happy Hour
12:45 Teleshopping
13:00 Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
14:30 Dadaca
15:00 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:15 Veronica
15:45 Veronica
16:15 Laleaua neagra
18:30 Dadaca
19:00 intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite: Expertul
21:00 Veronica
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
22:00 Filmul de 10: Fara mila
00:15 Fetele vesele
00:45 Fetele vesele
01:15 South Park
01:45 Dovada
02:30 Baietii de aur
03:15 Imposibila iubire

ELVIS