Digi TV Film: Program TV: 30-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Body of lies
09:00 Role models
11:00 Kit Kittredge: An american girl
13:00 He is just not that into you
15:31 The tale of Despereaux
17:02 The curious case of Benjamin Button
20:00 Yes man
22:02 Inkheart
00:00 The bridges of Madison County
02:30 The curious case of Benjamin Button
05:30 Yes man

Digi Film 2

06:01 Appaloosa
08:00 The curious case of Benjamin Button
11:00 Yes man
13:01 Body of lies
15:31 The express
18:01 Role models
20:00 Nights in Rodanthe
22:01 The unborn
23:31 Far and away

AXN

07:05 Survivor - Fiji
08:00 Spitalul All Saints
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Battlestar Galactica
12:00 in slujba diavolului
13:00 Schimbul trei
14:00 Schimbul trei
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
16:00 Survivor - China
17:00 Survivor - China
18:05 Oamenii lui Paco
19:55 Mesaje de dincolo
21:00 Hellboy - Eroul scapat din infern
23:30 Fantomele de pe Marte
01:30 Daune si interese
02:30 Daune si interese
03:20 Oamenii lui Paco
04:20 Mesaje de dincolo
05:20 Promo

Cinemax

06:35 Corpul
(spa., 2005, f. de scurt m.) (15)
07:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
09:15 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
11:30 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12
13:15 Finala din \\\'66
(engl., 2006, com.) (12)
14:35 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (12)
14:45
16:50 Cafeneaua vedetelor
- Greg Kinnear (12)
17:15 Aproape adevarat
(fra., 2007, com.) (12)
18:45 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
21:00 Gradini de piatra
(sua, 1987, dr. razb.) (15)
22:50 Ploaie de vara
(spa.-engl., 2006, dr. romantic.) (15)
00:50 Gemenii
(it., 2007, horror) (15)
02:25 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (15)
03:55 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 10) (15)
04:50 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)

HBO

06:00 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
07:25 Ultimul Mimzy
(sua, 2007, avent.)
09:00 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
10:50 Cu totii la surf!
(sua,2007,f.doc)
12:15 Conflictul
(sua,2006,drama)
14:05 Concert V 2008
(f,-conc)
15:10 Patimile
(engl., 2008, s) (12)
16:35 Patimile
(engl., 2008, s) (12)
18:05 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Noi doi si Dupree
(sua, 2006, com.) (AP)
21:45 Fata galbena care rade (AP)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 9) (18)
22:55 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 10) (18)
23:50 Stiu cine m-a ucis
(sua, 2007, thrill.) (18)
01:35 Confetti
(sua, 2006, com. rom.) (15)
03:15 Ultimul rege al Scotiei
(sua-engl., 2006, thrill.) (15)
05:15 Apa neagra
( aus., 2007, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
06:30 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
08:00 Paradisuri naturale
Borneo - Insula salbatica
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
10:00 Musca-ma
(s. doc.) - Borneo
11:00 Confruntarea felinelor mari
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sfarsitul Terrei
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
13:30 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
15:00 Musca-ma
(s. doc.) - Borneo
16:00 Paradisuri naturale
Canyonlands - Vestul salbatic
17:00 Cand delfinii plang
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamant sub ape
19:00 Orasul interzis
(f. doc.) - Supravietuirea
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
20:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sfarsitul Terrei
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
23:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sfarsitul Terrei
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
02:30 Real?
(s. doc.)Cercurile de pe campuri
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sfarsitul Terrei
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
05:00 Orasul interzis
(f. doc.) - Supravietuirea

ProCinema

06:00 Apropo TV
07:45 Tabara Lazlo
08:15 Laleaua neagra
10:15 Teleshopping
10:30 Tabara Lazlo
11:00 Din culisele Hollywood-ului
11:30 Happy Hour
12:45 Teleshopping
13:00 Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
14:30 intre arta si stiinta
15:30 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:45 Veronica
16:15 Veronica
16:30 Prietenii copilariei mele
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite:
intre arta si stiinta
20:00 Tinte vii
22:00 Filmul de 10 Avertizarea 2
00:15 Fetele vesele
00:45 Fetele vesele
01:15 South Park
01:45 Minti criminale
02:30 Avertizarea 2
04:15 Fetele vesele
04:45 Fetele vesele
05:00 Lumea PRO CINEMA

ELVIS