Results 1 to 4 of 4

Thread: ndhim ju lutem sa me shpejt

 1. #1

  Unhappy ndhim ju lutem sa me shpejt

  Ndhim nese keni mundesi te me ndimoni

  deshta ta di se a jon ka punojne ktv...21 ne thor

  dhe a ka shanse me i hape ......ktv.....21....21muzik shqip

  dhe ne ka mundesi me ndhimoni

  resiveri ime eshte srx-650ci super

 2. #2
  Giga68
  Join Date
  27-09-2007
  Location
  Shqiponja
  Posts
  337
  Uploads
  191

  Re: ndhim ju lutem sa me shpejt

  rtv21 ktv jan te mbyllura
  kurse rtv21plus asht i hapur

 3. #3

  Re: ndhim ju lutem sa me shpejt

  ok flm por nuka shans me i hap kete tjera .....ktv....21.. apo
  ose nuk ka qelsat per ata

 4. #4
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: ndhim ju lutem sa me shpejt

  Quote Originally Posted by veronarama View Post
  ok flm por nuka shans me i hap kete tjera .....ktv....21.. apo
  ose nuk ka qelsat per ata
  jo nuk ka celsa per keto

Similar Threads

 1. ndhim ndhim 21 plus mbydhur
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 20-12-2009, 09:56:11
 2. Ndhim ...humax va5200
  By veronarama in forum Humax Software and Tools
  Replies: 1
  Last Post: 19-10-2009, 11:52:10
 3. ndhim humax
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 21-07-2009, 09:04:18
 4. ju lutem ndhim
  By blerimrama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 20-07-2009, 17:01:09
 5. ju lutem sa me shpejt
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-01-2009, 18:08:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •