Results 1 to 3 of 3

Thread: @@new test oscam fix for sky card 093b@@

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  02-10-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Thumbs up @@new test oscam fix for sky card 093b@@

  @@new test oscam fix for sky card 093b@@

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  02-10-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: @@new test oscam fix for sky card 093b@@

  http://www.multiupload.com/L3ALTDW67C

  ketu i keni vetem shkarkoheni

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: @@new test oscam fix for sky card 093b@@

  teme e perseritur ky eshte linku i trete qe po poston lidhur me sky.

  ketu e ke te postuar qysh mbreme
  http://www.satsupreme.com/showpost.p...&postcount=846

  mos te perserisim te njejtat gjera dhe mbi te gjitha nuk eshte e sigurte se cfare emu eshte perdorur, oscam momentalisht nuk po jep rezultatin e pritur.

Similar Threads

 1. Replies: 1
  Last Post: 20-12-2009, 15:50:40
 2. Kebap card d.t. File test okey 08.01.2009
  By alii93 in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 14
  Last Post: 16-01-2009, 18:32:35
 3. Info BBC brings back test card for HD
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 21-12-2008, 11:48:43

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •