Digi TV Film: Program TV: 02-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 The curious case of Benjamin Button
09:00 Star Wars: The clone wars
11:00 Yes man
13:01 Body of lies
15:30 Inkheart
17:30 Pride and glory
20:00 Role models
22:00 He is just not that into you
00:31 Something is gotta give
03:00 Appaloosa
05:00 Star Wars: The clone wars

Digi Film 2

06:31 Nights in Rodanthe
08:31 He is just not that into you
11:00 Role models
13:00 Coraline
15:00 The curious case of Benjamin Button
18:00 Star Wars: The clone wars
20:01 Appaloosa
22:00 Body of lies
00:30 Spacejam
02:00 The curious case of Benjamin Button
05:00 Yes man

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 37) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
11:00 Battlestar Galactica
episodul 4
12:00 in slujba diavolulu
episodul 4
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
15:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 1)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 15)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 9)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6)
22:00 Frica punct com
(engl.-ger.-lux., 2002, horror)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 7)
00:10 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
02:40 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 7)
05:10 Promo

Cinemax

07:00 Majoretele: Totul sau nimic
(sua, 2006, com.) (12)
08:35 Magicianul
(tur., 2006, com.) (12)
10:50 Novicele
(sua, 2006, drama) (12)
12:20 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
14:10 Detectivele
(spa., 2007, com.) (12)4:10
15:10 Detectivele
(spa., 2007, com.) (12
15:40
16:10 Dragoste de dupa-amiaza
(fra., 1972, drama) (15)
17:45 Un strop de ciocolata
(spa., 2008, drama) (12)
19:20 Majoretele: Totul sau nimic
(sua, 2006, com.) (12)
21:00 Timp real
(can., 2008, com.) (15)
22:20 Drumul spre nicaieri
(sua-engl.- aus., 2006, thrill.) (15)
23:45 Orasul sperantei
(sua, 1991, drama) (15)
01:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 12) (15)
02:40 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 13) (15)
03:35 Infanteria stelara 3: Invadatorii
(sua-ger.-sud afr., 2008, f. SF de act.) (18)
05:20 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama) (15)

HBO

07:20 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
08:55 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
10:45 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
12:35 Minori fara insotitori
(sua, 2006, com.)
14:05 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.) (12)
15:35 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
17:15 Harry Potter si Ordinul Phoenix
(engl.-sua, 2007, f. avent.fam.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (AP)
21:30 Ruptura
(sua, 2007, polit.) (15)
23:20 Adolescenti normali
(sua, 2007, drama) (15)
00:55 Intalnire nepotrivita
(sua, 1993, com.) (15)
02:25 Credo
(engl., 2008, horror) (15)
03:50 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 9) (18)
04:40 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 10) (18)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Machu Picchu
07:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Cine-i pilotul?
08:00 Vulturii: Priveghi
(doc.)
09:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
10:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
11:00 Musca-ma
(s. doc.) - Borneo
12:00 Dedesubturi:Secarea oceanului
14:00 Marele alb
(f. doc.)
15:00 Rechini de Alaska
16:00 Extraterestrii
(doc.) - Aurelia
17:00 Extraterestrii
(doc.) - Luna-Albastra
18:00 Printre stele
(f. doc.)
20:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Eroare fatala
21:00 Funeraliile lui Tutankamon
(doc.)
22:00 Nefertiti si dinastia pierduta
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Jupiter
00:00 Funeraliile lui Tutankamon
(doc.)
01:00 Nefertiti si dinastia pierduta
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Jupiter
03:00 Musca-ma
(s. doc.) - Borneo
04:00 Funeraliile lui Tutankamon
05:00 Nefertiti si dinastia pierduta

ProCinema

07:15 Un medic in familie
08:15 Teleshopping
09:00 Pro Motor
09:45 Megastar
10:15 Zoom in 10
10:30 Academia de politie
11:30 Amintiri din copilarie
13:00 Lumea PRO CINEMA
13:30 Serviti, va rog!
15:00 Academia de politie
16:00 Adio, arme!
19:00 Un medic in familie
20:00 V.I.P
21:00 Nemuritorii
23:15 Rapire contra cronometru
01:15 Cobra 11 in alerta
02:00 Viata mea e un infern
03:45 Lumea PRO CINEMA
04:15 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS