Digi TV Film: Program TV: 04-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Body of lies
08:30 Coraline
10:31 He is just not that into you
13:01 Pride and glory
15:30 Role models
17:31 The express
20:01 The curious case of Benjamin Button
23:01 Star Wars: The clone wars
01:00 Role models
03:00 He is just not that into you
05:32 The unborn

Digi Film 2

07:00 Role models
09:01 Inkheart
11:00 The curious case of Benjamin Button
14:00 The unborn
15:30 Body of lies
18:01 Coraline
20:00 Yes man
22:00 He is just not that into you
00:31 Something is gotta give
03:00 Coraline
05:01 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., ep 9)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 11) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 12)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 14) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 15) (12)
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s. com., episodul 2)
23:15 Vampiri, crime
si povesti de dragoste
00:15 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:15 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 16) (12)
02:15 Printre oameni
(engl., 2008, s. com., episodul 2)
03:15 Vampiri, crime
si povesti de dragoste
04:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Poveste de toamna
08:50 Cafeneaua vedetelor - Toronto
09:15 Antrenorii
11:15 Despartiti, dar impreuna
13:00 Cafeneaua vedetelo
13:25 Nevasta aviatorului
15:10 Un gradinar face cariera
17:15 Poveste de toamna
19:05 Lumi paralele
21:00 Benzile Anderson
22:35 Viata mea in Idlewild
00:35 Armata celor 12 maimute
02:40 Epuizare
04:10 inotand spre Cambodgia
05:35 La colt

HBO

06:00 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
07:30 Pe platourile de filmare
08:00 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
09:35 Ocean's 13
(sua, 2007, com.) (12)
11:35 Tatal meu e un erou!
(fra.-sua, 1994, com. rom.)
13:05 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 5) (15)
14:10 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 6) (15)
15:15 Mincinosul mincinosilor
(sua, 1997, com.) (AP)
16:40 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
18:15 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
20:00 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (AP)
21:30 Orfelinatul
(mex.-spa., 2007, drama) (15)
23:15 Informatorii
(sua-ger., 2009, polit.) (15)
00:55 Greu de ucis 2
(sua, 1990, actiune) (AP)
02:55 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
04:25 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (AP)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca...?
episodul 2/10
06:30 Real?
Atlantida
07:00 Reparatii de top
Vase de croaziera
08:00 Vanatorul vanat
Misterul turistului disparut
09:00 Masini britanice: Anii '30
10:00 Megauzine
Elicopterele Apache
11:00 Sfanta vaca
12:00 Dezastre in aer
Coliziune in aer
13:00 Ce s-ar intampla daca...?
episodul 2/10
13:30 Real?
Atlantida
14:00 Masini britanice: Anii '30
15:00 Megauzine
Elicopterele Apache
16:00 Vanatorul vanat
Atacati de cimpanzeu
17:00 Vidrele uriase
18:00 Dezastre in aer
Cazut in Mediterana
19:00 Craniile de cristal:
Dincolo de legenda
20:00 Ce s-ar intampla daca...?
episodul 3/10
20:30 Real?
Tratamente miraculoase
21:00 Secretele istoriei
Aselenizari
22:00 Arme de razboi
Racheta de croaziera
23:00 Interpol
Urmele unui ucigas
00:00 Secretele istoriei
Aselenizari
01:00 Arme de razboi
Racheta de croaziera
02:00 Racheta de croaziera
episodul 3/10
02:30 Tratamente miraculoase
03:00 Secretele istoriei
Aselenizari
04:00 Arme de razboi
Racheta de croaziera
05:00 Craniile de cristal:
Dincolo de legenda

ProCinema

08:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 25) (reluare)
08:30 Fanfan la Tulipe
(it.-fra., 1952, avent., a-n) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
s. anim., episodul 26) - Ultimul ep
11:00 Din culisele
Hollywood-ului (2008, doc., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 12) (AP)
15:00 Megastar
( aus., 2003, episodul 39) - Jack Black
15:30 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:45 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 15) (AP)
16:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 13) (AP)
17:15 Blestemul iepurelui
rau (engl., 2005, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta
tare: Seinfeld
21:30 Comedia in esenta
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 2 AP
22:00 Filmul de 10
Masini ucigase (sua, 1995, actiune) (15)
00:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 11) (18)
00:30 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 12) (18)
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 6) (15)
01:30 Dovada
(sua, 2006, s. politist, episodul 7) (12)
02:15 Baietii de aur
(fra., 2008, s, episodul 3) (15)
03:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 11) (18) rel
03:30 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 12) (18) rel
03:45 Masini ucigase
(sua, 1995, actiune) (15) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS