Digi TV Film: Program TV: 05-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 The curious case of Benjamin Button
10:00 Inkheart
12:00 Coraline
14:00 Nights in Rodanthe
16:01 Yes man
18:00 Appaloosa
20:01 Star Wars: The clone wars
22:01 Kit Kittredge: An american girl
00:00 Spacejam

Digi Film 2

07:01 Yes man
09:00 Star Wars: The clone wars
11:00 Pride and glory
13:32 Body of lies
16:00 The unborn
17:30 He is just not that into you
20:01 Role models
22:01 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 13)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
13:00 Dr. House
sua, 2004, s, episodul 15) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
16:55 Zoom (12)
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 16) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can.,2004 s.politist,ep10)(AP)
23:00 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 13) (AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 17) (12)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can.,2004, s.politist,ep 10) (AP)
02:45 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 13) (AP)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Nevasta aviatorului
08:45 Cafeneaua vedetelor
09:10 Balada lui Lucy Whipple
10:40 Benzile Anderson
12:15 Bun venit la Farewell
- Gutmann!
14:00 Cafeneaua vedetelor
14:25 Balada lui Lucy Whipple
15:55 Umbra nimanui
17:45 Anul lupului
19:20 Capitanul Abu Raed
21:00 Copilul de pe Marte
22:45 Abatorul cinci
00:25 Supraveghere
02:00 Parasomnia
03:40 Frightmare
05:10 Cursa de noapte

HBO

06:00 Mincinosul mincinosilor
(sua, 1997, com.) (AP)
07:25 Cinema, cinema, cinema
07:50 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
09:25 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
11:10 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
13:00 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 7) (15)
14:20 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 8) (15)
15:25 La 25 de ani ma sinucid
(sua, 2005, com. rom.) (15)
16:55 Re-animat (sua, 2006, com.)
18:15 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
20:00 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.) (AP)
21:40 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
23:05 Nobel si fiul
(sua, 2007, com.) (15)
00:55 Drumul spre regasire
(sua, 2006, com. rom.) (12)
02:45 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
04:25 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca...?
episodul 3/10
06:30 Real?
Tratamente miraculoase
07:00 Conspiratii istorice
in cautarea lui Hitler
08:00 Vanatorul vanat
Atacati de cimpanzeu
09:00 Secretele istoriei
Aselenizari
10:00 Arme de razboi
Racheta de croaziera
11:00 in piele de crocodil
12:00 Dezastre in aer
13:00 Ce s-ar intampla daca...?
episodul 3/10
13:30 Real?
Tratamente miraculoase
14:00 Secretele istoriei
Aselenizari
15:00 Arme de razboi
Racheta de croaziera
16:00 Vanatorul vanat
in ghearele dragonului
17:00 Vanatorii din Ngotto
18:00 Dezastre in aer
Lockerbie
19:00 Invazia sobolanilor
20:00 Ce s-ar intampla daca...?
episodul 4/10
20:30 Real?
Paleoastronauti
21:00 Pradatori preistorici: Megalodon
22:00 Musca-ma!
in inima Australiei
23:00 Interpol
Fara cale de intoarcere
00:00 Pradatori preistorici: Megalodon
01:00 Musca-ma!
in inima Australiei
02:00 Ce s-ar intampla daca...?
episodul 4/10
02:30 Real?
Paleoastronauti
03:00 Pradatori preistorici: Megalodon
04:00 Musca-ma!
in inima Australiei
05:00 Invazia sobolanilor

ProCinema

08:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 26) rel
08:30 Blestemul iepurelui
rau (engl., 2005, f. doc.) (AP) rel
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 intre arta
si stiinta (sua, 2006, s. reality show ep.19)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 13) (AP) rel
15:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 1) (AP) rel
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 2) rel
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 14) (AP)
17:00 Crimele din Midsomer
engl., 1997, s. politist) (AP)
19:00 intre arta
si stiinta (sua, 2006, s. reality show, ep 20)
20:00 Serii fara limite
Expertul (sua, 1998,ep.1)
21:00 Comedia in esenta
tare: Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 3)
21:30 Comedia in esenta
tare: Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 4)
22:00 Filmul de 10
Mama de profesie (sua, 1995, drama) (15)
00:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., ep 13-ultimul ep.)
00:30 Petrecaretele (18)
Erotic ep.1
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 7) (15)
01:30 Dovada
(sua, 2006, s. politist, ep 8-ultimul ep.)
02:15 Baietii de aur
(fra., 2008, s, episodul 4) (15)
03:00 Yesterday
(sud afr., 2004, drama) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS