Results 1 to 2 of 2

Thread: ods 3000 c

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Thumbs up ods 3000 c

  kam nje aparat digitAlb ODS 3000 c dhe me ka ra ne pike te kuqe eshte blloku del vetem 2 pika te kuqe dhe nuk del asgje tjeter u mundova me i fut softin 1.22 dhe nuk e merr fare me ndihmoni ju lutem si mund ta rregulloj kete aparat

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ods 3000 c

  ke nje teme per kte dekoder mos hapni te tjera, tema mbyllet.

Similar Threads

 1. help he@d 3000 ci plus
  By old_master in forum He@d
  Replies: 0
  Last Post: 09-11-2008, 14:41:00
 2. Opentel 3000 FL
  By frank087234 in forum Opentel
  Replies: 0
  Last Post: 16-12-2006, 03:22:18
 3. opentel 3000 ci ods
  By trippettero in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 14-11-2006, 20:13:56
 4. Opentel 3000 CI
  By Sonambulo in forum Opentel
  Replies: 0
  Last Post: 08-11-2006, 12:48:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •