Digi TV Film: Program TV: 09-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Fast and furious 4
08:30 The express
11:01 Inkheart
13:02 The curious case of Benjamin Button
16:00 Yes man
18:01 Fast and furious 4
20:00 Coraline
22:01 Body of lies

Digi Film 2

07:31 Coraline
09:30 Star Wars: The clone wars
11:32 Fast and furious 4
13:31 Appaloosa
15:30 Nights in Rodanthe
17:30 He is just not that into you
20:01 The curious case of Benjamin Button
23:01 Role models

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 15)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 17) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 18) (12)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 13)
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 6) (AP)
00:10 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:10 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 19) (12)
02:10 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 13)
03:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 6) (AP)
03:55 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
08:50 Benzile Anderson
(sua, 1971, polit.) (12)
10:35 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
12:15 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
14:00 Novicele
(sua, 2006, drama) (12)
15:30 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
17:15 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
19:25 Benzile Anderson
(sua, 1971, polit.) (12)
21:00 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
23:05 Psycho
(sua, 1960, horror, a-n) (15)
00:55 Harta Barcelonei
(spa., 2007, drama) (15)
02:30 Holly
(sua-fra.-isr., 2006, drama) (15)
04:25 Camera mortii
(fra., 2007, thrill.) (18)

HBO

06:00 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
07:45 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
09:10 Drumul spre regasire
(sua, 2006, com. rom.) (12)
11:00 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
12:35 Noi doi si Dupree
(sua, 2006, com.) (AP)
14:25 Jucarii
(sua, 1992, com.) (12)
16:25 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
18:00 Minori fara insotitori
(sua, 2006, com.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
21:55 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 6) (15)
22:25 Gorila
(it., 2006, com.) (15)
00:10 Maradona
(spa.-fra., 2008, f. doc.) (12)
01:45 Ruptura
(sua, 2007, polit.) (15)
03:35 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
05:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 6) (15)

National Geographic

06:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Wodaabe
07:00 Orasul interzis
(f. doc.) - Supravietuirea
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Babuinii
09:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Prima parte
10:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
11:00 Vanatorii din Ngotto
(doc.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Bebe la bord
13:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 5/10)
13:30 Real?
(s. doc.) - Bigfoot de Rusia
14:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Prima parte
15:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Crocodilii
17:00 Cele sapte secrete ale Africii
(doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - In spatele usilor inchise
19:00 In capcana
(f. s. doc.) - Uragan la spital
20:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 6/10)
20:30 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
21:00 Pierdut printre straini
Capcana la Sao Paulo
22:00 Elicoptere la razboi:Esecul SAS
(f. doc.)
23:00 Interpol
(s. doc.) - Rasarit de soare
00:00 Pierdut printre straini
Capcana la Sao Paulo
01:00 Elicoptere la razboi:Esecul SAS
(f. doc.)
02:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 6/10)
02:30 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
03:00 Pierdut printre straini
Capcana la Sao Paulo
04:00 Elicoptere la razboi:Esecul SAS
(f. doc.)
05:00 In capcana
(f. s. doc.) - Uragan la spital

ProCinema

Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 11) (reluare)
08:30 Pasaport pentru Paris
(sua, 1999, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Megastar
( aus., 2003, episodul 41)
11:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 25)(reluare)
15:15 Teleshopping
15:30 Bau Bau:Greseli din lumea filmului
15:45 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 16) (AP)
16:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 16) (AP)
17:15 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite:
Supernatural:Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare:Veronica
(sua, 1997, s, episodul 11) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare:Veronica
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
22:00 Filmul de 10: Obsesia
(sua, 2002, thrill.) (15)
00:00 Petrecaretele (18)
Episodul 4
00:30 Petrecaretele (18)
Episodul 5
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 9) (15)
01:30 Revizie tehnica

ELVIS