Digi TV Film: Program TV: 10-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:00 Yes man
10:01 Coraline
12:01 Fast and furious 4
14:00 Role models
16:00 Yes man
18:00 Nights in Rodanthe
20:00 Star Wars: The clone wars
22:01 Pride and glory

Digi Film 2

07:31 Role models
09:31 Spacejam
11:00 The curious case of Benjamin Button
14:01 Yes man
16:00 Coraline
18:01 Kit Kittredge: An american girl
20:00 Fast and furious 4
22:00 The express

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 16)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 18) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 19) (12)
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 11) (12)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 12) (12)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 20) (12)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 11) (12)
02:50 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 12) (12)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
04:45 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
Michael Douglas I
07:00 Poveste de primăvara
(fra., 1990, com.) (12)
08:45 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
10:55 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
12:40 Novicele
(sua, 2006, drama) (12)
14:10 Credem in dragoste
(chi., 2007, drama) (15)
16:05 Dragoste de dupa-amiaza
(fra., 1972, dramă) (15)
17:40 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
19:20 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
21:00 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (12)
22:25 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama) (15)
00:05 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
00:35 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
02:35 Rosewood
(sua, 1997, dramă) (18)
04:55 O viata in puscarie
(sua, 2006, com.) (15)

HBO

06:00 Noi doi si Dupree
(sua, 2006, com.) (AP)
07:45 Jucarii
(sua, 1992, com.) (12)
09:45 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
11:20 Minori fara insotitori
(sua, 2006, com.)
12:50 Nu da inapoi!
(sua, 2008, actiune) (12)
14:40 In ritm de step
(sua, 2007, dr. muz.) (12)
16:30 Ed TV
(sua, 1999, com.) (12)
18:30 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Adolescenti normali
(sua, 2007, drama) (15)
21:35 Renovare
(ger.-rom., 2009, drama) (AP)
22:00 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 3) (15)
23:00 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 4) (15)
00:00 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
01:40 Panta alunecoasa
(sua, 2006, com.) (18)
03:00 Pe val
(sua, 2008, com.) (15)
04:25 Adolescenti normali
(sua, 2007, drama) (15)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 6/10)
06:30 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
07:00 In capcana
(f. s. doc.) - Salvatorii speologi
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Crocodilii
09:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Vulcanii
10:00 Elicoptere la razboi:Esecul SAS
(f. doc.)
11:00 Pe urmele rechinilor
(f. doc.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - In spatele usilor inchise
13:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 6/10)
13:30 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
14:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Vulcanii
15:00 Elicoptere la razboi:Esecul SAS
(f. doc.)
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Leii
17:00 Roiul perfect
(f. doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Disparut fara urma
19:00 Marine One
Elicopterul lui Obama
20:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 7/10)
20:30 Real?
(s. doc.) - Naluci
21:00 Masini britanice:Anii 50
22:00 Megauzine
(s. doc.) - BMW
23:00 Interpol
(s. doc.) - Moartea alb
00:00 Masini britanice:Anii 50
01:00 Megauzine
(s. doc.) - BMW
02:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 7/10)
02:30 Real?
(s. doc.) - Naluci
03:00 Masini britanice:Anii 50
04:00 Megauzine
(s. doc.) - BMW
05:00 Marine One
Elicopterul lui Obama

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 10)
08:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, episodul 22)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 16)(reluare)
15:00 Bau Bau:Greseli din lumea filmului
15:15 Teleshopping
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 17) (AP)
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 17) (AP)
17:00 Poate anul viitor
(fra., 1981, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Intre arta si stiinta
20:00 S-a furat un Rembrandt
(sua-engl.-ung., 1995, thrill. act.) (12)
22:00 Filmul de 10: Dl. Jones
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
00:30 Petrecaretele (18)
01:00 Petrecaretele (18)
01:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 10) (15)
01:45 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 1) (15)
02:45 Baietii de aur
(fra., 2008, s, episodul 5) (15)
03:30 Dl. Jones
(sua, 1993, dr. romantic.) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS